Iš namų agresyvaus sūnaus išvaryta motina bijo net policijos

 „Man paskambino sunerimusi Aldona. Moteris nebegali gyventi savo namuose dėl siautėjančio sūnaus. Motina skundėsi, kad išvijęs ją iš namų vyras butą pavertė landyne“, – apie antradienio „TV pagalbos“ istoriją pasakojo Monika Ostrenkova.

Dabar Aldona glaudžiasi pas kaimynę. Moteris iš savo buto turėjo bėgti, mat ten siautėja girtas ir agresyvus sūnus.

„Jis dirba statybose, ten gauna pinigėlių. O kai jų gauną, viską prageria. Tada namuose pasidaro neįmanoma būti“, – skundėsi Aldona.

Moteris pasakojo, kad asmeninis sūnaus gyvenimas nesusiklostė, gyvenimo draugės jis taip ir nesusirado. Trisdešimt devynerių vyras iki šiol gyvena po mamos stogu. „Aš net nepamenu, kad jis man būtų buvęs geras. Visą laiką užgauliodavo, reikalaudavo pinigų“, – pasipasakojo Aldona.

Moteris trokšta vieno – kad galėtų sugrįžti į savo namus. Išvijęs motiną iš namų, sūnus dabar juose karaliauja. Ką nori įsileidžia, ko nenori – neįsileidžia.

Nuvykusi į Aldonos namus „TV pagalbos“ filmavimo komanda jos sūnų aptiko lovoje. Pabudęs iš saldaus miego Nerijus nebuvo nusiteikęs leistis į kalbas. „Laukia ilgas ir sudėtingas darbas. Vyriškį būtina įtikinti, kad jam reikia pagalbos, kol visai nenusigėrė“, – situaciją įvertino Monika Ostrenkova.

Pamatęs Aldoną, Nerijus ėmė reikalauti pinigų, galiausiai ėmė grasinti ir į darbą paleido kumščius. „Jei Nerijus kiekvieną kartą išgėręs tampa toks agresyvus – Aldona turi būti ryžtinga ir viso to daugiau nebekęsti. Ji privalo pranešti pareigūnams, kad jai sūnus grasina ir neįsileidžia į namus. Be to, ji turi teisę sūnų iš savo buto iškraustyti“, – sakė Monika. Tačiau akivaizdu, kad Aldona įbauginta – sūnus jai grasina, veja iš namų, tačiau moteris bijo net pareigūnus kviesti.

Ar Monika pagelbės vilties nebeturinčiai įbaugintai mamai?

Sužinosite šiandien 16.30 val. laidoje „TV pagalba“ per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų