• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Neseniai iš grožio konkurso „Mis Pasaulis 2012“ grįžusi mūsų šalies atstovė RasaVereniūtė grįžo peršalusi, tačiau niekuo nenusivylusi ir patenkinta dalyvavimu.

Neseniai iš grožio konkurso „Mis Pasaulis 2012“ grįžusi mūsų šalies atstovė RasaVereniūtė grįžo peršalusi, tačiau niekuo nenusivylusi ir patenkinta dalyvavimu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Dar nespėjau atsigauti po konkurso, nes labai peršalau, temperatūra, gerklė, sloga – manau, kad dar bent savaitės reikės, kad atsigaučiau. Bet labai gera jau girdėti lietuviškus balsus – taip nerealu“, – emocijų neslėpė mergina.

REKLAMA

Mergina teigė, kad konkurencijos ir intrigų tarp merginų visiškai nesijautė, o organizatoriai tvirtino, kad šiemet įvykęs konkursas tikriausiai buvo vienas draugiškiausių ir ramiausių, nes tarp merginų neįvyko jokių konfliktų ar skandalų. Su kaimyninių šalių atstovėmis mergina teigė itin šiltai bendravusi ir susidraugavusi. „Viskas buvo labai gerai. Organizatoriai netgi sakė, kad mūsų laida buvo viena iš draugiškiausių. Aišku, merginų juk buvo net 116, todėl draugėmis su kiekviena nebūsi, atsirenki žmones, su kuriais nori bendrauti, bet pykčių visiškai nebuvo“.

REKLAMA
REKLAMA

Paklausta, ar nurimus emocijoms ir į viską pažvelgus iš šalies, gražuolė kažką pakeistų, ji tvirtino savo pasirodymu esanti patenkinta ir, nors ir grįžo be titulų, nieko nekeistų: „Aš buvau viskuo patenkinta, ir pasirodymu, ir nusivežtomis suknelėmis. Ne visas jas turėjau progos panaudoti, bet, manau, čia nieko blogo, geriau, kad nusivežiau daugiau, negu mažiau.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Rasa Vereniūtė (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)Rasa Vereniūtė  oro uoste, tik grįžusi iš konkurso.(nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Sunkiausia konkurse merginai buvo iškęsti nuolatinį fotografų dėmesį: „Visąlaik turėjome pozuoti: nesvarbu ką veikėm – ėjom į tualetą, valgėm, šokom ar dainavom. Nėra Kinijoj žmogaus, kuris neturėtų išmaniojo telefono ir nefotografuotų. Jei sutinki su vienu nusifotografuoti, tai nusidriekia dar kokių 500 norinčiųjų eilė. Taigi nuotraukos liejosi non stop“.

REKLAMA

Apie šiais metais nugalėtoja tapusią Kinijos atstovę Rasa atsiliepė itin teigiamai: „Ji labai graži ir gera, visiškai tokia paprasta mergaitė, net nemoka anglų kalbos, bet visąlaik stengėsi bendrauti, iš jos nei vieno blogo žodžio neišgirsi. Aš labai džiaugiuosi, kad ji laimėjo, nes, mano nuomone, tikrai buvo to verta“ , – gerų žodžių buvusiai konkurentei negailėjo mergina.

Rasa Vereniūtė (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)Rasa Vereniūtė (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

„Mis pasaulis 2012“ – Wen Xia Yu iš Kinijos (nuotr. SCANPIX)„Mis pasaulis 2012“ – Wen Xia Yu iš Kinijos (nuotr. SCANPIX)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų