Iš „Mis Pasaulis 2012“ grįžusi R. Vereniūtė: nerealu vėl girdėti lietuviškus balsus

Neseniai iš grožio konkurso „Mis Pasaulis 2012“ grįžusi mūsų šalies atstovė RasaVereniūtė grįžo peršalusi, tačiau niekuo nenusivylusi ir patenkinta dalyvavimu.

„Dar nespėjau atsigauti po konkurso, nes labai peršalau, temperatūra, gerklė, sloga – manau, kad dar bent savaitės reikės, kad atsigaučiau. Bet labai gera jau girdėti lietuviškus balsus – taip nerealu“, – emocijų neslėpė mergina.

Mergina teigė, kad konkurencijos ir intrigų tarp merginų visiškai nesijautė, o organizatoriai tvirtino, kad šiemet įvykęs konkursas tikriausiai buvo vienas draugiškiausių ir ramiausių, nes tarp merginų neįvyko jokių konfliktų ar skandalų. Su kaimyninių šalių atstovėmis mergina teigė itin šiltai bendravusi ir susidraugavusi. „Viskas buvo labai gerai. Organizatoriai netgi sakė, kad mūsų laida buvo viena iš draugiškiausių. Aišku, merginų juk buvo net 116, todėl draugėmis su kiekviena nebūsi, atsirenki žmones, su kuriais nori bendrauti, bet pykčių visiškai nebuvo“.

Paklausta, ar nurimus emocijoms ir į viską pažvelgus iš šalies, gražuolė kažką pakeistų, ji tvirtino savo pasirodymu esanti patenkinta ir, nors ir grįžo be titulų, nieko nekeistų: „Aš buvau viskuo patenkinta, ir pasirodymu, ir nusivežtomis suknelėmis. Ne visas jas turėjau progos panaudoti, bet, manau, čia nieko blogo, geriau, kad nusivežiau daugiau, negu mažiau.“

REKLAMA

Rasa Vereniūtė (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)Rasa Vereniūtė  oro uoste, tik grįžusi iš konkurso.(nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Sunkiausia konkurse merginai buvo iškęsti nuolatinį fotografų dėmesį: „Visąlaik turėjome pozuoti: nesvarbu ką veikėm – ėjom į tualetą, valgėm, šokom ar dainavom. Nėra Kinijoj žmogaus, kuris neturėtų išmaniojo telefono ir nefotografuotų. Jei sutinki su vienu nusifotografuoti, tai nusidriekia dar kokių 500 norinčiųjų eilė. Taigi nuotraukos liejosi non stop“.

Apie šiais metais nugalėtoja tapusią Kinijos atstovę Rasa atsiliepė itin teigiamai: „Ji labai graži ir gera, visiškai tokia paprasta mergaitė, net nemoka anglų kalbos, bet visąlaik stengėsi bendrauti, iš jos nei vieno blogo žodžio neišgirsi. Aš labai džiaugiuosi, kad ji laimėjo, nes, mano nuomone, tikrai buvo to verta“ , – gerų žodžių buvusiai konkurentei negailėjo mergina.

Rasa Vereniūtė (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)Rasa Vereniūtė (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

„Mis pasaulis 2012“ – Wen Xia Yu iš Kinijos (nuotr. SCANPIX)„Mis pasaulis 2012“ – Wen Xia Yu iš Kinijos (nuotr. SCANPIX)


Rašyti komentarą...
r
rrr
2012-08-23 23:35:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
is kokio zirgino tokius arklius renka?
Atsakyti
0

n
nesuprantanti
2012-08-25 21:36:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu pasakykit kas tokia baidykle isrinko? Nu gal ji labai protinga, gera ir t.t bet tai cia Grozio konkursas o ne talentu ..lietuvoj tiek graziu paneliu...kurios tikrai atitiktu apsaulinius standartus, keiskit komisija nes gyvenime net priespaskutine vietos neuzimsim tokias kumeles rinkdami..nuavziuokit i kaima pilna tokiu pamatysit, beja ji taip pat is kaimo ir tas matos. sekmes tau rasa dirbant parduotuvej kurioj dirbai ir dirbsi ;]]]]
Atsakyti
0

S
SIAUBAS
2012-08-27 19:05:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man galvoj netelpa,kas ja isrinko miss Lietuva??? Cia jau ir taip aisku buvo, kad grys nieko nepesus. Net gi nesimpatiska, arogantiska , tusciavidure asmenybe. Va jei organizuotu,pasaulini kaimo melzeju konkurrsa, tai gal ir prasimustu i koki pusfinali, ir tai dar kaip cia pasakius. Ne tavo nosiai Vereniut tokie konkursai, apie jokius laimejimus ir ner kalbos. Tik Lietuvos komisijai tikriausiai kazkoks proto uztemimas buvo, kad isrinko, protu nesuvokiama.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų