Iš besiskiriančios Žutautienės lūpų – širdį veriantys žodžiai mamai

„TV Pagalbos“ žvaigždė Sandra Žutautienė ne tik aktyviai sprendžia lietuvių problemas ir ieško geriausio sprendimo, bet taip pat ir aktyviai reiškiasi socialiniuose tinkluose. 

11

Visai neseniai ji savo feisbuke pasidalijo nuotrauka su mama ir jai skyrė pačius jautriausius žodžius.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „TV Pagalbos“ žvaigždė Žutautienė po 10 metų santuokos skiriasi su vyru

„54:13 min. Tiek laiko truko šiandieninis mūsų pokalbis su mama. Bet ne apie laiką aš čia. Visada kartojau ir kartosiu, kad mano sielos dvynė, mano širdelė ir geriausia draugė yra sesė Sigita. Taip pat niekas nepaneigs, kad visomis prasmėmis esu savo tėčio kopija ir esu pati laimingiausia tokį jį turėdama. 

Bet šiandien tos 54:13 min. pagaliau leido suprasti, kad maištaujanti paauglystė jau seniai prabėgusi; kad nebūtina mamai viską pasakyti – ji ir taip jaučia; kad mamą pagaliau pažinau kaip draugę; kad mama verkia tuo pat metu, kai verkiu aš, nors mano ašarų ji nemato; kad mamai skauda vienodai kaip ir man; kad mama kvatoja ir dar bando auklėti tą savo vyresnėlę, nors žino, kokia aš nepalaužiama; galiausiai, kad mama bajeriukais baigia mane pralenkti...

Ir net garsiai to neištarus žinau, jog mama žino, kaip stipriai ją myliu. Jei mamas mes turime –  esame patys laimingiausi!

P. S. Nepamirškit pasakyti mamoms, kad jas mylite. Tai svarbu“, – skelbė S. Žutautienė.

tv3.lt primena, kad šiuo metu garsi moteris skiriasi po 10 metų trukusios santuokos su mylimuoju Edvardu. Plačiau apie tai galite paskaityti čia.


Rašyti komentarą...
S
STASYS
2019-09-24 21:06:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sakykite,zmones,kodel taip yra,kai tik nebeiseina pasirodyti protiniems,nors buname uzauge ir suauge,bet poelgiai nesutampa su pavadinimu NORMALU,tai puolama pas mamytes,jas įtraukiant i tąsymąsi,norint pasirodyti,nors ir Š.,bet vistiek esu kietas.O gal geriau reiketu visalaik elgtis paprasciau ir ziureti ,kad seimai,vaikams,artimiesiems butų maloniau.Bet beda ta,kad tuoj apsimetam ciulpinukais,o mamos,kadangi myli,tai ir kencia.Bukim biedni,bet teisingi.Taip mamoms uzmirstam(?)paskambinti ar uzsukti.
Atsakyti
-6

R
Regina
2019-09-25 20:38:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šitą mamą aš pažįstu iš jaunystės dienų t.y. šiltas , nuoširdus jautrus žmogus.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų