Iš apkūnios moters išsišaipęs „Playboy“ modelis dabar verkia graudžiomis ašaromis

„Playboy“ fotomodeliui Dani Mathers nepavyko įtikinti teismo panaikinti jai iškeltą baudžiamąją bylą dėl asmens privatumo pažeidimo, kai ji slapta nufotografavo nuogą 71 metų moterį sporto klube ir paskelbė šią nuotrauką socialiniuose tinkluose su jos išvaizdą pašiepiančiu komentaru.

33

Los Andželo Aukščiausiojo Teismo teisėjas pirmadienį nusprendė nepanaikinti D.Mathers iškeltos baudžiamosios bylos dėl asmens privatumo pažeidimo.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Playboy“ modelis nepripažino kaltės patyčių dėl išvaizdos byloje

30-metė gražuolė prisipažino, kad liepą slapta nufotografavo pagyvenusią nuogą moterį sporto klube ir paskelbė šią nuotrauką socialiniame tinkle „Snapchat“ su prierašu „Jei aš negaliu to atmatyti, jūs irgi negalite“.

Po tokio 2015 metų žurnalo vyrams „Playboy“ „Metų merginos“ (Playmate of the Year) titulą pelniusios D.Mathers poelgio netrukus socialiniuose tinkluose imta intensyviai diskutuoti apie patyčias dėl išvaizdos.

Moters advokatai tvirtino, kad jų klientė norėjo nusiųsti tą nuotrauką draugei, tačiau per klaidą paviešino ją visiems savo sekėjams.

Kaltinamosios teisininkai teigė, kad šis incidentas sugriovė D.Mathers modelio ir radijo laidų vedėjos karjerą. Pati moteris, anksčiau nebuvusi teista, yra siūliusi kompensuoti žalą – naudodamasi savo populiarumu atkreipti visuomenės dėmesį į patyčių dėl išvaizdos problemą.

Prokurorai savo ruožtu prašė pripažinti D.Mathers kaltę ir skirti jai keturias savaites viešųjų darbų su kelių darbininkais, sakoma teismo dokumentuose. Ji nesigailėjo dėl savo elgesio ir „turėtų patirti savo žiauraus ir nusikalstamo poelgio pasekmes“, sakė miesto prokuroro pavaduotojas Chaddas Kimas.

D.Mathers advokatams nepavyko įtikinti teismo atmesti bylą. Jie rėmėsi argumentu, kad įstatymas konkrečiai nenumato, kiek „atpažįstama“ turi būti auka.

Advokatas Dana Cole'as tvirtino, kad aukos negalima lengvai atpažinti, nes nuotrauka buvo padaryta iš už didelio atstumo. Pasak jo, Los Andželo policijai ir sporto klubo darbuotojams teko gerokai pavargti, kol atpažino toje nuotraukoje matomą moterį.

Ch.Kim pavadino šį argumentą „nelogiškumo polėkiu“.

Teisėjas Gustavo Sztraicheris sakė, kad įstatymas galioja ir leido tęsti bylą. Parengiamasis posėdis dėl šios bylos turėtų įvykti gegužės 24 dieną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų