Irūna paviešino 30-ojo gimtadienio akimirkas: kartu su vyru – tarsi nuo žurnalo viršelio

Dėl karantino daugybę laiko praleisdami namie, žmonės pagaliau turi laiko peržvelgti ir įsimintiniausias nuotraukas iš šių bei praėjusių metų. Buvusi „Mokinukė“ Irūna Puzaraitė-Čepononienė – ne išimtis.

8

Vasario mėnesį žinoma moteris atšventė savo 30-ąjį gimtadienį, o gražiausiomis akimirkomis su savo socialinių tinklų sekėjais pasidalijo šiandien.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Irūna paviešino 30-ojo gimtadienio akimirkas: kartu su vyru – tarsi nuo žurnalo viršelio

„Instagram“ pasidalijusi savo ypatingos šventės akimirkomis, kurias užfiksavo fotografas Rimas Kaminskas, Irūna neslėpė džiaugsmo. „Mano kuklus, apvalus 30! Noriu pasidžiaugti savo artimiausių dėmesiu ir meile. Ačiū visiems, kas buvot, esat ir būsit. Myliu jus visus kartu ir atskirai po vieną“, – brūkštelėjo ji pridėdama padėkas ir vizažistei, fotografui bei tiems, kas pasirūpino šventės dekoru ir desertais. 

Nuotraukose Irūna užfiksuota su vaikais, seserimi Ineta Puzaraite-Žvaguliene, vyru bei kitais brangiais žmonėmis. Kaip anksčiau buvo minėjusi, gimtadienį ji sutiko jaukiame, savų žmonių rate. Visi jie ne tik pavakarieniavo, bet ir sudalyvavo boulingo turnyre.

Praėję metai I. Puzaraitei-Čepononienei buvo išties įspūdingi – vien jau rugsėjį jos ir Roko Čepononio šeimą papildė dar vienas narys, dukrelė Glorija. O štai vasario 12-ąją moteris atšventė ir jubiliejų, kuris, anot jos, privertė susimąstyti.

„Stengiuosi surinkti gražiausius gyvenimo faktus, kurie nutiko per trisdešimtmetį. Šie metai yra pirmieji, kada pradedu apmąstyti, kas darosi su laiku, ir kaip greit jis iš tikrųjų bėga. Pagalvojau, kad per ateinantį ar dar kažkokį sekantį dešimtmetį, aš jau tikrai nebenuveiksiu tiek, kiek nuveikiau per paskutinį“, – per tikrąją gimimo dieną naujienų portalui tv3.lt pasakojo Irūna.

Paklausta, ar ši mintis gąsdina, Irūna atviravo, kad jausmai – dviprasmiški: „Šiek tiek gąsdina, bet iš kitos pusės, aš esu visiškai rami – mano gyvenimas jau yra pasisekęs. Turiu savo didžiausius turtus, esu be galo laiminga, todėl iš kurios pusės pasversi. Aišku, nesakau, kad nėra kažkokių svajonių ar tikslų – jų tikrai yra. Labai tikiuosi, kad viską pavyks įgyvendinti. Galiausiai, 30 metų, nėra tiek jau daug.“

REKLAMA

Visai kitokios dabar ir dovanos – žinoma moteris pasakojo, kad dabar visuomet stengiasi rinktis praktišką dovaną: „Būna keletas staigmenėlelių, bet daugiau jų būdavo anksčiau, kai būdavau jaunesnė, paauglė. O dabar mes dažniausiai pasitariame ir išsirenkame tokį daiktą, kuris būtų naudingas mums visiems, visų mūsų šeimai.“

Irūnos 30-ojo gimtadienio akimirkos – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
O
O
2020-04-03 13:30:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinu su gimtadieniu. Grazi seima. Bukit sveiki ir laimingi.
Atsakyti
0

K
Ką ir
2020-04-04 08:46:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Savo tarpupirščius matei....
Atsakyti
0

a
as
2020-04-07 19:19:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visi vyrai jaunesni už savo žmonas užsiaugina barzdas kad solidziau atrodytų..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų