Irūna atskleidė, kur išleis per turą uždirbtus pinigus: įtaria, kad scenos partneris gauna daugiau

Visai neseniai populiarioje TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankę scenos numylėtiniai Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Marius Jampolskis iki ašarų privertė juoktis ne tik laidos vedėjus Mindaugą Stasiulį ir Justiną Jankevičių, bet ir daugybę žiūrovų.

O pasitaikius progai, Irūna atskleidė ne tik kelias Mariaus „paslaptis“, bet ir išdavė savų – paaiškėjo, kokį pirkinį ketina įsigyti artimiausiu metu.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Irūnos žinutė, kurios Jampolskis niekuomet nepamirš: pamatęs nuotrauką neteko žado

„Gero vakaro šou“ Irūna pasakojo, kad scenoje ji jau 27 metus – dar nė nesulaukusią 4 metukų ją pastebėjo viena žinomiausių Lietuvos prodiuserių, Laima Lapkauskaitė, kuri buvo ir populiarios merginų grupės „Mokinukės“ vadovė.

Irūna pasakojo, kad ir toliau tęsia gyvenimą Marijampolėje, kartu su vyru Roku Čepononiniu ir dviem jų vaikučiais. „Vaikus myli, ir nors aš jo nežadinu naktimis, vaikus auginame kartu“, – gražių žodžių antrajai pusei negailėjo žinoma moteris.

Tiesa, netrukus TV eteryje Irūna ėmė pasakoti ir įvairias vyro problemas, todėl M. Jampolskis nepraleido progos pajuokauti, jog, matyt, jei reikėtų, ji drąsiai išklotų ir visas scenos partnerio Jampolskio bėdas.

„Galiu. Jis 2 metus gi teisių neturi, žinai. Jei tu, pavyzdžiui, jo paklausi apie traukinių arba autobusų tvarkaraštį, jis viską pasakys. Sakė, su traukiniu geriau“, – šmaikštavo Irūna.

Tiesa, ji užsiminė, kad M. Jampolskis teises atgaus jau rudenį, o štai tada dainininkė tikisi, jog nuolat bus jo vežiojama, mat šis turi neblogą mašiną. Primename, kad dainininkas teisių neteko 2018 metais, kai vairavo neblaivus.

M. Stasiulis netrukus pašmaikštavo, jog, tikriausiai, jųdviejų prodiuserė L. Lapkauskaitė M. Jampolskiui kur kas dosnesnė – galbūt jis daugiau uždirba?

„Aš nežinau, kaip Laima paskirsto [uždarbį]. Gali būti. Nes ji tikrai [mašiną] nusipirko iš salono, o aš tai ne…“ – sakė Irūna, kuri dar kiek anksčiau pasakojo, jog būtent mašinai ir ketina išleisti visus per pinigus, kuriuos uždirbs per savo ir Mariaus turą, įvyksiantį jau rudenį.


Rašyti komentarą...
Алфредас
2020-05-16 18:30:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mokine nori buti gudresne uz mokitoja
Atsakyti
0

M
Meklausk
2020-05-17 04:37:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Linai ką nežinai kas tokie marius su iruna
Atsakyti
0

L
Linas
2020-05-16 22:12:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas šitie žmonės???
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų