Įprastą dieną blizgučių maniakė Paris Hilton atrodo kitaip nei jūs įsivaizdavote

Turtingoji paveldėtoja Paris Hilton per daugiau nei dešimtmetį spėjo tapti tikru rožinės spalvos ir blizgučių etalonu. Atrodo, kad vakarėlius iki šiol be galo mėgstanti vienišė renkasi tik iššaukiančius skambių pavadinimų prekinių ženklų drabužius. Tačiau, kitaip nei mes įsivaizdavome, televizijos žvaigždė paprastą dieną visai neišsiskiria iš minios.

6

Kaip matyti paskutinėse nuotraukose, blizgučiai ir rožinė – tik sceninis įvaizdis. Paprastam pasivaikščiojimui po parduotuves P. Hilton renkasi sportinį stilių.Savaitgalį su bičiule vaikštinėdama po brangiausią Niujorko Soho rajoną moteris mūvėjo juodas tampres, sportbačius, šiltą striukę, pilką palaidinę, teniso kepuraitę ir nė vieno blizgaus aksesuaro.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paris Hilton pasivaikščiojimas po parduotuves

Vis gi itin prabangų įvaizdį P. Hiton tikrai sau gali leisti. 35-erių sulaukusi žvaigždė savo banko sąskaitoje turi per 100 milijonų dolerių. Tokia suma susikaupė dėl puikaus jos sugebėjimo pasipelnyti ir nesėdėti sudėjus rankų. Jau nekalbant apie tai, kad P. Hilton yra bene garsiausia paveldėtoja pasaulyje, per savo gyvenimą ji spėjo pabuvo televizijos žvaigždės, aktorės, modelio, dainininkės, didžėjės ir verslininkės amplua.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų