Internete plinta žinomo Lietuvos vyro nuotrauka vaikystėje: ar atpažinsite?

Visai neseniai socialiniuose tinkluose išplito dar 1998-aisiais daryta žinomo Lietuvos vyro ir jo tėvų nuotrauka. 

15

Geriau įsižiūrėję akyliausieji internautai nesunkiai atpažino, jog tai – skandalingai pagarsėjęs kriptomilijonierius Paulius Aršauskas.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internete plinta žinomo Lietuvos vyro nuotrauka vaikystėje: ar atpažinsite?

Čia puikiai nusiteikęs žinomas vyras kartu su tėvais pozuoja prie prabangaus „Mercedes Benz“ automobilio.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad šie metai kriptomilijonieriui buvo ne patys lengviausi – dar rugpjūčio pirmosiomis dienomis pramogų pasaulį sudrebino žinia, kad vos pusmetį santuokoje gyvenęs kriptomilijonierius ir jo žmona suka skirtingais keliais.

Oficialų skyrybų ieškinį mergina pateikė dar gegužės mėnesį. E. Malinauskaitė dėl skyrybų kaltino sutuoktinį Paulių – jauna moteris savo sutuoktinį kaltina smurtiniu nusikaltimu.

tv3.lt primena, kad Eglė ir Paulius susituokti nusprendė vos po pusmečio draugystės, sausio 23-iąją. Tai buvo jau antroji santuoka Pauliui – prieš tai jis buvo susituokęs su Diana Taraškevičiūtė. Pora augina dukrelę. 

Į viešumą poros santykiai iškilo dar praėjusių metų liepos mėnesį: P. Aršauskas vestuvių metines praleido ne su tuometine žmona Diana, o su nauja širdies drauge. Tą kartą pirmąkart viešai prabilo Pauliaus dukros motina Diana.

Pora santuokoje praleido vos metus, o per jų vestuvių metines P. Aršauskas smaginosi savo naujos mylimosios Eglė Malinauskaitės glėbyje, nevengė itin aistringų ir pikantiškų kadrų.

Vestuvių metinių dieną jis savo paskyroje pasidalijo nuotrauka su E. Malinauskaite.

„Per savo 27 gyvenimo metus nuveikiau ir pamačiau tiek, kiek kiti gali tik pasvajoti, niekam neprivalau aiškintis dėl savo sprendimų, bet jie šiaip sau neatsitinka, kas myli ir vertina, tie ir TURI! Kitus teisti labai lengva“, – savo tūkstantinei sekėjų armijai rašė P. Aršauskas.

Nuotraukoje jis bučiavo E. Malinauskaitę į skruostą, už jų nugaros – garsusis Pauliaus „Lamborghini“ su vardiniais numeriais „ARSA 23“.

Vos tik paviešinus nuotrauką kaipmat pasipylė neigiami komentarai, kuriuos rašė Pauliaus sekėjai. Jie tvirtino, kad kriptomilijonierius krito jų akyse, elgiasi neprotingai ir vaikiškai, tačiau šiuos komentarus pats Paulius labai greitai ištrynė iš savo paskyros.


Rašyti komentarą...
A
Aleksas
2019-12-24 16:27:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uz ka jis muse ja gaidziukas sitas
Atsakyti
0

.
...
2019-12-24 17:02:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jobanas bamžara
Atsakyti
0

I
In
2019-12-25 01:16:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad ir šiaip nežinomas
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų