Internautai pašėlo: tikina, kad Kardashian savo namuose laiko įkaitą

Visai neseniai praūžusios Valentino dienos atgarsiai girdimi iki šiol. Garsenybės su savo dovanomis bandė pranokti vienos kitas, o kai kurių staigmenos išties verčia aiktelėti.

81

Vis dėlto Kanye Westo dovana mylimai žmonai Kim išgąsdino ne vieną.

(81 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian atskleidė garsiosios sekso juostos detales: narkotikai padarė savo

Šiais metais Westas šiais šventei pasamdė žinomą JAV muzikantą, saksofonistą Kenny G. Vėliau paviešintame vaizdo įraše buvo matoma, kad jis Kim grojo didžiuliame baltame kambaryje pilname viena šalia kitos sustatytų ir vazose pamerktų rožių.

Ir nors vaizdas buvo pritrenkiantis, internautus ėmė neraminti tai, kad Kenny G atrodo tiesiog įkalintas – iš tos vietos, kurioje jis stovėjo, panašu, neįmanoma nei išeiti, nei į ją patekti.

Savo susirūpinimą atlikėju socialiniuose tinkluose išreiškė daugybė žmonių, tarp jų – ir manekenė bei artima Kim draugė Chrissy Teigen. „Ar Kenny turėjo stovėti visą laiką vienoje vietoje, kol aplink jį buvo statomos gėlės? Kaip jis ištrūko? Mums reikia daugiau informacijos“, – rašė ji.

„Kanye Westo dovana Kim – Kenny G įkalinimas jų svetainėje“, „Kenny G 100 procentų įkalintas Kardashian namuose“ – pritarė manekenei ir kiti internautai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų