Insultą patyrusi 87-erių senolė rado šokiruojantį būdą pasveikti

„Amžius – ne riba“, – šį posakį puikiai patvirtina 87-erių metų Kung Fu kovos meno specialistė iš Kinijos. Aštraus proto ir tvirto fizinio pasirengimo moteriai iki šiol nereikia akinių, o vizitai pas daktarus tokie reti, jog ji jų nė nepamena.

5

Pensinio amžiaus sulaukusi Liu Xiuying be didelių sunkumų užsiiminėja kovos menais ir yra stebėtinai lanksti, rašo dailymail.co.uk.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Insultą patyrusi 87-erių senolė rado šokiruojantį būdą pasveikti

Viskas prasidėjo nuo baisios nelaimės. Liu patyrė insultą ir buvo visiškai prikaustyta prie lovos. Tačiau moteris rado savyje stiprybės ir sukaupė visas savo jėgas tam, kad nebebūtų priklausoma nuo kitų žmonių.

Kung Fu kovos menas senolei tapo atgaiva tiek kūnui, tiek sielai. Žingsnis po žingsnio moteris stiprėjo, kol galiausiai visai atsigavo.

Šiandien garbingo amžiaus sulaukusi Liu yra įspūdingai lanksti – ji be didelių pastangų gali atlikti špagatą ar net užsikelti kojas virš savo galvos. Anot moters, šis užsiėmimas jai suteikė stiprybės ir sustabdė biologinį laikrodį – moters rega stebėtinai gera, o įverti siūlą į adatą ji gali be jokio vargo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų