Ingrida Kazlauskaitė tapo prabangaus vakaro žvaigžde

Trečiadienio vakarą rinktinė Vilniaus publika rinkosi restorano „Stikliai“ žiemos sode, kur vyko jauno juvelyro Mindaugo Onaičio prabangios juvelyrikos pristatymo vakaras „Burtas miestas“.

26

Į renginį atvyko muzikantas Aras Vėberis, dizaineriai Egidijus Sidaras, Aušra Haglund, vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė, Vairuojančių moterų asociacijos prezidentė Asta Jonušienė, aktorė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė, atlikėja Ingrida Kazlauskaitė, televizijos laidų vedėja Laura Imbrasienė, aktorės Nijolė Narmontaitė ir Aurelija Tamulytė, verslininkės Sabina Repčenkienė, Jolanta Mikalajūnienė, tituluota gražuolė Asta Muralytė, verslininkai Juozas Tubinas, Vaclovas Daukintis bei kt.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniaus publika rinkosi restorano „Stikliai“ žiemos sode (Dainiaus Stankaus nuotr.)

Renginį organizavo ir žymius žmones į išskirtinį vakarą pakvietė režisierius bei renginių vedėjas Giedrius Gustas. Skambant akordeono muzikai kviestiniai svečiai turėjo unikalią galimybę gėrėtis išskirtiniais aukso bei sidarbo juvelyrikos dirbiniais su rodolitais, safyrais, briliantais.

Šiandien jaunas juvelyras M. Onaitis jaučiasi tarsi peržengė Rubikoną, pasiryžęs lemiamam sprendimui – pristatyti visuomenei savo širdyje ilgai brandintus ir pagaliau įkūnytus juvelyrikos kūrinius.

REKLAMA

Kūrybines idėjas juvelyras subrandino kelionėje po kultūros lopšį - Italiją. Idėjas padėjo įkūnyti ir senasis Talinas, šiame mieste besimokant juvelyrikos Dailės akademijoje bei jaukusis Vilniaus senamiestis, sužavėjęs darbščių ir nagingų juvelyrikos meno meistrų dirbtuvėlėmis, atskleidusiomis ne vieną šio meno paslaptį.

Renginyje visuomenei pristatyti kūriniai yra elegancijos, prabangos, dizaino, kūrybinių ieškojimų ir dalelės širdies šilumos sąjunga, sukurta juvelyro rankų.

Eksponuojami aukso ir sidabro žiedai, apjuosti brangakmenių eilutėmis, savo forma ir faktūra tarsi atkartojantys Romoje matytą didingą, ažūrinį ir lenktą Koliziejaus amfiteatrą.

Kiekvienas parodoje eksponuojamas kūrinys yra savitas ir nepakartojamas,tarsi simbolinis mažas Koliziejus, skirtas ypatingai asmenybei, siekiant jai suteikti dar daugiau neįmenamo bei traukiančio paslaptingumo.

Štai toks yra pagrindinis šios parodos įkvėpimo šaltinis ir tikslas, atsispindėjęs savitos faktūros ir braižo juvelyrikoje, pažymėtoje kūrybiniu ženklu „Moss“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų