Ineta Puzaraitė-Žvagulienė neslepia džiaugsmo: pasidalijo sūnaus pasiekimu

Legendinės merginų grupės „Mokinukės“ narė Ineta Puzaraitė-Žvagulienė mėgaujasi šeimyniniu gyvenimu.

42

Kartu su vyru Ąžuolu jie augina dvi atžalas – 2015-aisiais gimusią dukrelę Barborą ir praėjusią vasarą gimusį sūnų Bernardą.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pasidalijo savo vasaros akimirkomis su vaikais

Vis daugiau laiko su savo vaikais praleidžianti Ineta tvirtina, jog po itin įtemptos vasaros gali skirti daugiau dėmesio jiems: „Buvo labai daug renginių, daug švenčių, vestuvių, krikštynų... Kol kas dar tik viskas vos baigėsi, dėl to norisi kuo daugiau laiko praleisti su vaikais“, – pasakojo ji.

Pasak Inetos, vos tik atradę laisvą minutę, jie su mažuoju Bernardu ir dukra Barbora leidžiasi į nuotykius: „Važiuojame visur, atrakcionai, vandens pramogos, būname gamtoje, veikiame daug įvairių dalykų“, – teigia I. Puzaraitė-Žvagulienė.

Žinoma moteris taip pat pasidžiaugia, kad jos sūnus Bernardas praėjusią savaitę pradėjo vaikščioti: „Kol kas jam didžiausias džiaugsmas – eiti ilgas distancijas per žolę, labai džiaugiamės“, – šypteli ji.

Mažoji Barbora taip pat nenusileidžia broliui – Ineta tikra, ji paveldėjo dviejų muzikalių šeimų bruožus. „Aš esu tikra, kad ji bus scenos žmogus. Jei ne dainininkė, tai šokėja. Kur tik randa ką nors panašaus į mikrofoną, griebia ir dainuoja, šoka... Praėjusią dieną ji pasiėmė šviestuvą į ranką ir įsivaizdavo, kad tai jos mikrofonas“, – juokiasi Ineta.

Tiesa, I. Puzaraitė-Žvagulienė taip pat neslepia džiaugsmo, kad augantys vaikai yra labai panašūs į tėvelius: „Pasidalijome po vaiką. Į mane labai panašus Bernardas, o į Ąžuolą – Barbora. Nuomonės žmonių skiriasi, tačiau niekas nėra sakęs, kad Barbora būtų panaši į mane, ar Bernardas į Ąžuolą“, – sako buvusi atlikėja.

Šeimos atostogų kadrai – galerijoje


Rašyti komentarą...
N
Nijole
2018-08-07 07:03:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinu ir dziaugiuosi uz jus.
Kas gali suteikti daugiau dziaugsmo nei vaikai.BUKIT VISI SVEIKI IR LAIMINGI.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų