„Į Londoną atvykau iš mažo miestelio, todėl buvau suviliota didmiesčio šviesų. Universitetas manęs nemotyvavo, dažnai dalyvaudavau vakarėliuose ir svajodavau apie darbą“, – pasakoja mergina, kuriai po dviejų mėnesių įtemptų paieškų pavyko įsidarbinti aptarnautoja. Vis dėlto šis darbas reikalavo daug bendravimo, naktinio gyvenimo, linksmybių su klientais, tačiau Laura neišpildė lūkesčių, todėl buvo išmesta.
„Man buvo vos 20 metų, buvau jauna ir naivi, tačiau niekam neprisipažinau, jog mane išmetė. Buvo labai gėda, nežinojau, ką reikės daryti“, – atvirauja mergina. Dabartinės milijonierės toliau nelydėjo sėkmė: jai kelis metus iš eilės visiškai nesisekė susirasti jokio darbo.
Tinkamesnį darbą reklamos agentūroje Laura susirado tik prieš kelis metus, tačiau ją visada kankino mintis, jog mergina gali žymiai daugiau.
„Supratau, jog dabar pasaulį valdo socialiniai tinklai, o čia tikrai yra galimybių atrasti save“,– prisimena Laura, kuri kartu su maža grupe startuolių įkūrė bendrą kompaniją „FabTrade“, kuri padeda kompanijoms pasiekti norimo žinomumo tinkluose. Nors šiame lauke Laura buvo visiškai žalia, tačiau dabar yra vienos didžiausių kompanijų pasaulyje vadovė. Ir taip, ji yra išmesta iš garsaus universiteto.
„Manau, jog aš įrodžiau, jog diplomas, laipsnis nėra viskas. Suprantama, jog, dažniausiai, tavęs reikalaus įrodymo, tačiau sėkmingiems žmonėms nereikia universiteto“, – sako moteris, kuri juokauja, jog ši istorija neturėtų paskatinti jaunų žmonių mesti mokslus. Vis dėlto dabar Laura džiaugiasi prabanga ir galimybę apsipirkinėti į valias. Ji per mėnesį tik drabužiams išleidžia apie tris tūkstančius svarų, turi asmeninį stilistą, daug keliauja.
„Aš sau galiu leisti labai daug. Mėgstu prabangius daiktus, o savo rankinėje turiu daugiau nei keliasdešimt tūkstančių dolerių. Myliu madą, prabangą, ir esu labai laiminga, kad galiu sau tai leisti“, – sako ji, pabrėžusi, jog jos finansinė nepriklausomybė labai žavi vyrus, nors tokio šiuo metu neturi.