Neseniai Vilniaus laisvalaikio centre „Grand Casino World“ (GCW) pristatytas naujas socialinis merginų klubas „Playgirls“. Per atidarymą lankytojus linksmino grupė „Yva“, o pirmosios „Playgirls“ klubo narės demonstravo bikinių kolekciją.

GCW laisvalaikio centro projektų koordinatorė, buvusi TV laidos „VRS kamera“ vedėja Jūratė Bitinaitė teigia, jog tai bus vieta, kur ambicingos ir žavios merginos galės siekti savo svajonių, įgyvendinti sumanymus.

J.Bitinaitė nebijo sieti „Playgirls“ klubo įvaizdžio su blondinėmis. Pasak jos, blondinės dažnai yra išskirtinės, ypač daug dėmesio sulaukiančios merginos, o neigiamas požiūris į šviesiaplaukes tėra atgyvenęs stereotipas.

„Tam iliustruoti puikiai tinka šiandien koncertuojančios blondinės - grupė „Yva“. Karjeros pradžioje daugelio vertintos skeptiškai grupės merginos jau senokai įsitvirtino Lietuvos scenos žvaigždyne. Jos - puikus įrodymas, kaip derinant protą ir grožį galima daug pasiekti“, - pasakojo J.Bitinaitė.

Ji pasidalijo savo vizija, kad „Playgirls“ klubo merginos netruks būti pastebėtos GCW laisvalaikio centro renginiuose besilankančių verslininkų, fotografų ar muzikos prodiuserių. Beje, į klubo veiklą žada įsitraukti ir pati J.Bitinaitė su keliomis draugėmis.

Gaudrius Dzikaras


Rašyti komentarą...
m
mantvydas
2008-05-21 18:31:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
nieko gero ;|| is fotkes bent :>
Atsakyti
0

d
d2
2008-05-21 21:13:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
cituoju: Playgirls“ klubo merginos netruks būti pastebėtos GCW laisvalaikio centro renginiuose besilankančių verslininkų.

protingu sakiniu to nepavadinsi.
Atsakyti
0

2008-05-21 22:54:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
juokas ima, nemanau kad taip atrodant jom truksta demesio gatveje, tiek gero tiek blogo demesio
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų