Įdomiausi „Swedish House Mafia“ ir Steve Angello gyvavimo faktai

Vieninteliame šiemet šokių muzikos renginyje Trakų pilyje „Stebuklas“ jau šį penktadienį kartu su spalvingomis tarptautinėmis pajėgomis pasirodys tikra elektroninės muzikos žvaigždė Steve Angello, kuris yra garsiojo trio „Swedish House Mafia“ narys. Šį renginį organizuoja svarbiausių šių metų muzikinių įvykių Lietuvoje, tarp kurių pirmieji „Red Hot Chili Peppers“ ir Lady Gaga koncertai, organizatoriai „BDG Music“ bei populiariausias šokių muzikos klubas EXIT.

29-erių didžėjaus ir prodiuserio iš Švedijos šou Trakuose taps vienu paskutiniųjų, į kurį jis keliauja kaip vienas iš „Swedish House Mafia“ įkūrėjų. Neseniai populiarumo viršūnėje esantis kolektyvas paskelbė apie netikėtas skyrybas, o gerbėjai nekantriai laukia grupės pranešimo apie paskutiniąsias koncertų datas. Beje, pats Steve Angello žurnalui „Rolling Stone“ apie „Swedish House Mafia“ išsiskyrimą sakė: „Priėjome tą tašką, kai nė vienas nebežinome, ką daryti toliau. Mes pasiekėme daugiau nei drįsome svajoti, nuėjome labai labai toli.“

REKLAMA

Artėjant įspūdingam „Stebuklo“ šou Trakuose, kviečiame sužinoti įdomiausius faktus iš S. Angello ir garsiosios „švedų mafijos“ gyvenimo:


 1. „Swedish House Mafia“ dėl trijų garsių house muzikos didžėjų ir prodiuserių Axwell, Steve Angello ir Sebastian Ingrosso susijungimo nuo pat pirmųjų gyvavimo dienų 2008-ųjų pabaigoje buvo tituluota supergrupe.

 2. Žurnalo „DJ Magazine“ geriausių didžėjų šimtuke trio 2011-aisiais „Swedish House Mafia" užėmė kaip jiems labai žemą - 10 vietą, tačiau muzikos specialistai ir jų kolegos tiki, kad šiais metais populiarusis trejetas turėtų šokti smarkiai į viršų ir priartėti prie David Guetta, Tiesto, Armin Van Buuren bei Deadmau5.

 3. „Swedish House Mafia“ praėjusiais metais laimėjo ir MTV statulėlę, kaip geriausia Švedijos grupė.

 4. Per dvejus metus „Swedish House Mafia“ nariai surengė net 253 pasirodymus 15-oje valstybių.

 5. „Facebook“ tinke jie turi įspūdingą skaičių gerbėjų – net 3 milijonus.

 6. „Swedish House Mafia“ žodžiai apie išsiskyrimą: „We came, we raved, we loved“ (liet. „Mes atėjome, mes kūrėme reivą, mes mylėjome“), tapo sparnuotąja fraze šokių muzikos mėgėjų gretose.

 7. Teigiama, kad „Swedish House Mafia“ vyrukaipatenka į geriausiai pasaulyje apmokamų didžėjų 30-uką, kiekvienas jų per pastaruosius metus už šou su trio gavo po 11,2 mln. Lt. Tuo tarpu bendras vieno Steve Angello uždarbis, kaip pranešė Vesperblack.com, siekė net 50,4 mln. Lt.

 8. Apžvalgininkų teigimu, „Swedish House Mafia“ kaip ir tokie didžėjai kaip Calvin Harris ar David Guetta svariai prisidėjo prie gyvos šokių muzikos populiarinimo.

 9. Reperis Tinie Tempah su „Swedish House Mafia“ įrašė ketvirtąjį savo singlą „Miami 2 Ibiza“, kuris ne tik tapo karščiausių vakarėlių hitu, bet ir sulaukė beveik 50 milijonų peržiūrų „Youtube“.

 10. „Swedish House Mafia“ turi savo vardinį festivalį Majamyje - „Masquerade Hotel“, į kurį kasmet susirenka per 20 000 žmonių. Šiais metais švedų trijulė buvo viena pagrindinių JAV festivalio „Coachella“ žvaigždžių. Visai neseniai „Swedish House Mafia“ kaip pagrindinės žvaigždės pasirodė ir festivalyje „Milton Keynes Bowl“, kur jiems plojo net 65 000 žmonių minia.

 11. Muzikos ratuose iš Švedijos sostinės Stokholmo kilę „Swedish House Mafia“ taip pat vadinami SHM arba „Swedes“.

 12. S. Angello ir S.Ingrosso susipažino Stokholme dar būdami vaikais ir tapo geriausiais draugais. Su trečiuoju kolega Axwellu didžėjai susibičiuliavo gerokai vėliau.

 13. 2010-aisiais „Swedish House Mafia“ teko ieškoti naujos įrašų kompanijos, nes nesutapo trijulės ir su jais dirbusios tarptautinės kompanijos „EMI“ tolimesnės veiklos idėjos.

 14. Steve Angello daugybės kolegų ir gerbėjų pagarbą užsitarnavo ir dėl savo principų. 2009-aisiais jis įsivėlė į skandalą su garsiąja Paris Hilton, kai vakarėlio metu nepanoro sugroti kūrinio pagal jos pageidavimą. Viskas baigėsi ne tik susistumdymu su šviesiaplaukės turtuolės vaikinu, bet ir tūkstančiais straipsnių, išnešusių S.Angello vardą į mases.

 15. 2010-ųjų rudenį „Swedish House Mafia“ metė pirštinę kone visam šokių muzikos pasauliui. Trijulė paskelbė, kad per patį šokių muzikos industrijos konferencijos „Winter Music Conference“ įkarštį Majamyje 2011-ųjų kovą surengs išskirtinį 10-ies valandų vakarėlį, net nepranešdami, kas bus vakaro atlikėjai. Nors tokia nepagarba buvo rizikinga, visi 15 tūkst. bilietų į vakarėlį buvo iššluoti.

 16. Steve Angello išgarsėjo 2004-aisiais, išleidęs grupės „Eurythmics“ kūrinio „Sweet Dreams“ remiksą. Atlikėjo diskografijoje taip pat galime išvysti tokių atlikėjų kaip Will.i.am, Justinas Timberlake'as, Fergie, Moby remiksus.

 17. Po „Swedish House Mafia“ išsiskyrimo Steve pratęs savo sėkmingą karjerą ir ypač daug dėmesio skirs iki šiol labai sėkmingai jo įrašų kompanijai „Size Records“ bei pasaulyje gerai žinomai renginių serijai „Size Matters“. Steve Angelo kompanijoje savo įrašus leido Max Vangeli, Tiesto, Deadmau5, Laidback Luke, Sander Van Doorn, Avicii ir kiti.

 18. Pasirodydamas vienas S.Angello kartais pasivadina „Who's Who“ ir yra išleidęs kūrinius „Not So Dirty“ ir „Sexy Fuck“.

 19. S. Angello tėvas graikas buvo nužudytas, kai didžėjus buvo paauglys.

 20. Savo muzikinę karjerą S.Angello pradėjo maišydamas hiphopą, breakbeat'ą ir aštuntojo dešimtmečio klasiką, tačiau vėliau pasinėrė į house muziką.

 21. Steve Angello yra susižadėjęs su švedų modeliu ir televizijos veidu Isabel Adrian. Jie turi dvi dukteris – 2010-aisiais gimusią Monday-Lily ir 2012-ųjų balandį gimusią Winter-Rose.


Bilietais į išskirtinę šokių muzikos naktį su „Swedish House Mafia“ įkūrėju Steve Angello, Max Vangelli, AN21, Ignu bei Jovani galima įsigyti „Bilietų pasaulio“ kasose ir interneto svetainėje www.ticketpro.lt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų