I. Zasimauskaitės daina suskambo naujai: pateikta kitokia versija

Visą Lietuvą džiuginant puikiems Lietuvos atstovės „Eurovizijoje“ Ievos Zasimauskaitėms rezultatams, pasirodo vis daugiau naujienų.

45

Šalies muzikantai skuba palaikyti Ievos ir išsako jai gražiausius žodžius, o buvusi jos konkurentė Lietuvos atrankose – Rūta Loop – netgi pateikė savitą „When We’re Old“ versiją.

(45 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rūta Loop pateikė Ievos Zasimauskaitės „eurovizinės“ dainos versiją

Vytauto Bikaus parašytas kūrinys atkreipė daugybės žmonių dėmesį – ji išmoko kone visa Europa. Tiesa, ir pati Ieva vis negaili gražių žodžių dainos autoriui, todėl neverta stebėtis, kad ją padainuoti nori ir daugelis kitų balsingų žmonių.

„Eurovizijos“ atrankose gerai vertinta dainininkė Rūta Loop atliko dainą „Positive Thoughts“. Atlikėja pirmajame etape buvo iš Lietuvos atrankų iškritusi, tačiau su žiūrovų pagalba į jį grįžo atgal. Tiesa, finale jos matyti jau nebuvo.

Vis dėlto po I. Zasimauskaitės šaunių pasiekimų Lisabonoje, Rūta Loop nusprendė ją pasveikindama pateikti ir savaip perkurtą V. Bikaus dainos, kurią Ieva atlieka „Eurovizijoje“, versiją.

„Palaikymas, palaikymas visomis pajėgomis!!! Vakar Ievutė buvo nuostabi!!! Prognozuoju aukštas vietas! Bučkis visai komandai! Palaikom!“ – po vaizdo įrašu rašė Rūta.

Rūtos versijos galite paklausyti čia: 


Rašyti komentarą...
M
Maria
2018-05-10 17:56:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiskai nesiklauso, nesamone kazkokia
Atsakyti
0

L
Laimonda
2018-05-10 18:32:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu :D nereikejo Rutai Loop bandyt sudainuoti sios dainos, nes balsas visiskai nieko neipatingas, ner ka lyginti su Ieva Zasimauskaite. Taip paprastai su aparatura galetu daug kas sudainuoti... kaip diena ir naktis. DEKUI DIEVUI SITOS "DAINININKES" NEISLEIDOM I EUROVIZIJA, vel butu buves pazoras ant viso pasaulio kaip praeitais metais! Ruta Loop pasidarei sau tik gedos :D :D :D
Atsakyti
-1

J
Jonas
2018-05-10 20:13:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vajezau kaip negražiai čia perdainavo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų