Į svarbų įvykį Alaną atlydėjo retai viešumoje matoma žmona

Antradienio vakarą nufilmuota jau šeštoji nacionalinės „Eurovizijos“ atranka, kurioje susikovė ne tik scenos naujokai, bet ir visiems puikiai žinomi dainininkai.

136

Komisijos kėdes užėmė kaip visada kompetetinga komisija: „Eurovizijos“ komentatorius Darius Užkuraitis, muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys, vokalo mokytojas ir atlikėjas Povilas Meškėla bei dirigentas Vytautas Lukočius.

(136 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šeštoji nacionalinės „Eurovizijos“ atranka

Šiame etape kaunasi 12 dalyvių, kurie jau sykį pasirodė „Eurovizijos“ atrankų scenoje. Tačiau nors pasirodymai skamba jau nebe pirmąjį kartą – jaudulio ne mažiau, pripažįsta atlikėjai.

Bene daugiausiai dėmesio tą vakarą gavo scenos vilkas – Alanas Chošnau, kuris šiame konkurse prisistato trumpu sceniniu vardu – Alanas.

Nuotaikingą kūrinį „7 days“ pristačiusį dalyvį į svarbų įvykį atlydėjo jo žmona Valda. Retai viešumoje matoma moteris spinduliavo džiaugsmu ir palaikymu savo vyrui.

Visgi nuo kritikos strėlių mylimojo apginti nepavyko. Alano pasirodymą „Eurovizijos“ atrankoje profesionalai įvertino dvejopai.

„Alanai, jūs pakeitėte įvaizdį. Nežinau ar tai geras pasirinkimas. Juokelius į šalį. Aš nelabai sutinku, ką sakė Vaidas Baumila, aš pilnai tikiu, kad ši daina gali skambėti radijo stotyse. Šiame etape visi kūriniai stiprūs. Džiugu, kad šiame kūrinyje jūs galite būti savimi“, - dėstė R. Zilnys.

„Trūko plastikos, atrodė, kad daug tūpčioji – gal arkliais jodinėji? Aš nematau, ką tu nori pasakyti, tik girdžiu, todėl tai kontrastuoja. Linkiu surasti choreografą, kad galėtų patobulinti pasirodymą“, - vertino V. Lukočius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų