Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Sureagavo ir stena
Iki ko nusiritom.Javtokas pasake tiesa,tai db sumaišykim su žemem.
Labai idomus kainų suoljsj iki parduotuvėje,vakar vistu krutuneles kainavo 5 eur.Siand.10 euru ,Toks ispudis kad kainas kokias nori tokias ir uždeda. Tai populizmas taip išaugino tas kainas ar kaip.
Jei Stano pasisakė- vadinasi ramu
Balčiūno kerštas suspardyti žmogų,PAGĄSDINTI...JUK KONKURSE DALYVAUTA
Būtų gėda eiti pas mackeviciu į laida. Tikiuosi, kad zmones pas ji nebeis.
TAI KAS NORS GALI PAAISKINTI,KOKIOS SPALVOS TAS VYRAS.ZMONES SKIERSTOMI I KETURIAS RASES,BALTA,JUODA,GELTONA IR RAUDONA.AS ESU BALTAS,O JIS KOKS.NEPAGAUNU MINTIES,KUO JIS TA KREPSININKE IZEIDE.
O tai ką, tas negras ne juodas? Ar ta moteris ne moteris? Kas blogai...
maziau teikia eiti i tokiu vedeju ,kurie net nezino kas yra etika laidas bus pamoka daugumai zinomu zmoniu ,į tokiu be kompetencijos vedeju ,ne zingsnio i laidas
sita sportininke tai kazkoks nesusipratimas ,pasakyta tiesa ko pykti ,ant saves pyk jog pasirinkai toki gyvenima ,o kad jis juodas tai faktas juk ne raudonas ,ne baltas ,tai kam daryti dirbtina skandala ar cia noreta uz kazka susidoroti su javtoku .?net geda skaityti jos padaryta erzelyna uz tiesa


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų