Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
31
L. Adomaičio 20-mečio šou (nuotr. Dainius Čėpla)

Daugybės muzikos hitų autorius, talentingas prodiuseris ir dainininkas Linas Adomaitis šiandien pradėjo išties įspūdingą savo scenos 20-mečio jubiliejinį turą “Smėlio laikrodis” gimtajame Kaune. VDU didžioji salė tiesiog lūžo nuo susirinkusios publikos.

31

Daugybės muzikos hitų autorius, talentingas prodiuseris ir dainininkas Linas Adomaitis šiandien pradėjo išties įspūdingą savo scenos 20-mečio jubiliejinį turą “Smėlio laikrodis” gimtajame Kaune. VDU didžioji salė tiesiog lūžo nuo susirinkusios publikos.

REKLAMA
REKLAMA

“Aš esu toks laimingas, bičiuliai – tai dar kiečiau už tikrąjį gimtadienį! Leiskite įsižnybti, ar tai ne sapnas? Kaip jūs laikotės, kur Kalėdas?”, – džiaugsmingai į publiką kreipėsi Linas Adomaitis, salės viduryje, stulbinančiame apšvietime, tarp žmonių pradėjęs pirmąją dainą “Mano Kalėdų stebuklas”.

REKLAMA
REKLAMA

Iš karto po pasisveikinimo gausus būrys profesionalių muzikantų scenoje pradėjo energingai groti vieną ryškiausių Lino superhitų “Tavo spalvos”, o susirinkusios minios ir ragint nereikėjo – visi garsiai traukė dainos priedainį.

Per dainas “Aš tavo kūnas” ir “Aš pavydžiu sau” Lino muzikos gerbėjai taip pat garsiai talkino savo balsais ir Linas šypsodamasis kreipėsi į susirinkusius žmones: “Aš nesuprantu, kas į kieno koncertą atėjo? Man kartais atrodo, kad aš į jūsų, o ne jūs į mano! Tik, mielieji, aš, jeigu ką, bilieto šiandien nepirkau!”. Po šio ir daugelio kitų Lino juokelių salė aidėjo skardžiu publikos juoku.

Kaip visada, nuoširdus Lino Adomaičio bendravimas su klausytojais pelnė atlikėjui simpatijas jau nuo pirmų koncerto akimirkų. Audringomis ovacijomis žmonės kaitino renginio atmosferą. Scenografija ir šviesų dizainerio Arvydo Buinausko kuriami vizualūs sprendimai publiką taip pat vertė aikčioti iš nuostabos.

REKLAMA
REKLAMA

Tarp garbingų svečių galima buvo pastebėti Kauno miesto merą Visvaldą Matijošaitį su drauge Loreta, festivalio “Kaunas Jazz” sielą Joną Jučą su žmona Audra, grupės “L+” bendražygį Paulių Škelevą, fotografą Dainių Ščiuką ir daugelį kitų Lino Adomaičio bičiulių.

Kai grupės klavišininkas užgrojo įprastą telefono skambučio melodiją – tai, neva, sutrikdė jubiliatą ir jis susirūpinęs paklausė susirinkusių žmonių, ar jie tikrai paliko įjungtą telefono garsą koncerto metu? Bet netrukus Linas pats išsitraukęs iš kišenės savo telefoną prisipažino, kad čia jam skambina Pushaz.

Taip į sceną Linas pasikvietė savo gerą bičiulį, kolegą Andrių Glušakovą Pushą, su kuriuo atliko dueto sukurtus hitus “Ji mano” ir titulinę šio koncertinio turo dainą “Smėlio laikrodis”. Pastaroji – viena naujausių Lino dainų, bet jau spėjo pelnyti didžiules klausytojų simpatijas.

REKLAMA
REKLAMA

Styginių septetas, pritariamieji vokalai ir ritmo grupės muzikantai puikiai žongliravo specialiai šiam turui kurtomis dainų aranžuotėmis. O visiškai naujai suskambus vienam ryškiausių Lino muzikos hitų “Lūpos kaip vyšnios” publika linksėjo į taktą bei kėlė rankas į viršų.

Pirmos dalies pabaigoje – netikėtas siurprizas: į sceną užlipo gausus Danguolės Beinarytės vadovaujamas KTU Akademinis mišrus choras “Jaunystė”. Kaip Linas sakė – tai staigmena ir choro dovana jam. Choras padėjo atlikti skambiąją “Laiko mašiną” ir Lietuvos dainų šventėse jau spėjusį išgarsėti Lino Adomaičio ir Gyčio Paškevičiaus kūrinį “Kol kartu”.

“Miela, Danguole, tu gi žinai, kad aš tave galėčiau ant rankų nešioti, bet šiandien leisk tiesiog tau ištarti, kad labai tave myliu ir esu tau beprotiškai dėkingas už tokį gražų mūsų bendradarbiavimą! Aš jus visus labai labai!” – Danguolei Beinarytei ir chorui “Jaunystė” gražių žodžių negailėjo Linas Adomaitis.

REKLAMA
REKLAMA

Specialiai šiam koncertų turui siūtas išskirtinis kostiumas ypatingai paryškino atlikėjo sceninį įvaizdį. Linas džiaugėsi, kad net jo inicialai ir turo simbolika išsiuvinėti švarko apykaklės vidinėje pusėje.

Antrojoje koncerto dalyje į sceną užlipo ilgametė Lino scenos partnerė Inga Jankauskaitė, kadaise drauge dainavusi Lino Adomaičio suburtoje legendinėje grupėje “L+”. Dueto dainas publika sutiko ypač audringomis ovacijomis.

Inga šiltai pasidalijo keliomis akimirkomis iš legendinių “L+” laikų, o naujausią dainą “Mylėt nelengva” Linas ir Inga sudainavo taip jautriai, kad galima buvo matyti ašarų spindesį klausytojų akyse.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų