Į Lietuvą SEL atsivežė 3 metrų aukščio robotą: E. Dragūno sūnus net išsigando

Iki grandiozinio SEL 25-ojo gimtadienio šou liko vos kelios savaitės. Intensyviai didžiausiam iki šiol organizuotam koncertui besiruošiantis grupės lyderis Egidijus Dragūnas patvirtino, kad Lietuvoje jau yra pagrindinis šou koziris – titaninis robotas. Tačiau atlikėjas griežtai atsisako suteikti daugiau informacijos.

55

Vos pradėjus sklisti informacijai, jog SEL scenoje pasirodys su dviem robotais, iš kurių vienas skraidys, gerbėjai nori sužinoti daugiau detalių apie Lietuvoje dar nenaudotus scenos elementus.

(55 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sel koncerto Kalnų parke akimirkos

„Esu kategoriškas šiuo klausimu. Griežtai atsisakau suteikti bet kokią informaciją apie šou naudojamus robotus. Taip darau dėl to, kad žmonės pajustų neįtikėtiną jausmą išvydę tai, ką ruošiu. Galiu pasakyti tik viena – pamatęs tai mano sūnus labai išsigando“, - juokiasi E.Dragūnas.

Neoficialiais duomenimis, šio jau sumontuoto titaninio roboto vertė – 1.5 mln. eurų, jis 3 metrų aukščio, Lietuvą pasiekė prieš kelias dienas. Čia saugiai bus laikomas iki pat 25-ojo SEL gimtadienio.

Kas apie SEL koncertą žinoma iki šiol? Jo trukmė – daugiau nei 2 valandos. Renginio metu E.Dragūnas pasirodys su savo muzikantų komanda, kurią vadina geriausia pasaulyje. Pasirodymą stebėti galės ribotas skaičius žmonių - tik 15 tūkstančių.

Iki šiol kelis kartus pasiekto SEL rekordo „Žalgirio“ arenoje nepavyko pagerinti jokiems lietuvių ar užsienio atlikėjams. E.Dragūno grupė net didžiausias pasaulinio lygio žvaigždes bilietų pardavimais paprastai lenkia 7 tūkstančiais.


Rašyti komentarą...
n
neo
2017-11-17 07:13:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Čia saugiai bus laikomas iki pat 25-ojo SEL gimtadienio".
Jus kai rasot ,patys nors perskaitot ka paraset ????
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų