Į Lietuvą grįžusi I. Zasimauskaitė buvo nustebinta: tokio palaikymo nesitikėjo

Sekmadienio popietę iš Portugalijos į Lietuvą grįžo mūsų šalies atstovė „Eurovizijoje“ Ieva Zasimauskaitė. Čia jos laukė būrys pakiliai nusiteikusių gerbėjų.

Ieva konkurse liko 12-oje vietoje, tačiau sulaukusi daugybės palaikymo nuoširdžioji dainininkė šypsojosi ir neslėpė gerų emocijų.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniaus oro uoste pasitikta Ieva Zasimauskaitė

Iškart po konkurso Ieva taip pat neslėpė laimės, tačiau atviravo, kad turi skubėti atgal į viešbutį – čia buvo daugybė nesukrautų daiktų, o skrydis laukė anksti ryte.

„Keista, kad viskas jau baigėsi. Visa komanda verkė, kad viskas baigėsi šiandien. Keista, kad už trijų valandų skrendame namo, tačiau dabar visi komentarai yra apie tai, kad Lietuva susivienijo. Tai – nerealu“, – iškart po finalo pabaigos pasakojo I. Zasimauskaitė.

Savo svajonių renginyje ir scenoje pasirodžiusi Ieva neslėpė, kad jausmas buvo nuostabus: „Jaučiausi, lyg dievas būtų apkabinęs. Tik tokie žodžiai. Buvo labai gera, ramu viduje. Tikrai dieviškas jausmas“, – sakė ji. Tiesa, Ieva pridėjo, kad jei būtų jos valia, pirmosios vietos Izraelio atstovei Nettai nebūtų skyrusi. „Labai džiaugiausi, kai pirmavo austras, bet apie Izraelio atstovę aš nieko nemanau. Nebūčiau jos rinkusi laimėtoja, ji tiesiog nebuvo tarp mano favoritų, bet laimėjo, tai reikia pasidžiaugti“, – žiniasklaidai sakė atlikėja.

Primename, kad I. Zasimauskaitė vakar pasirodė 4-oji.

(82 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ievos Zasimauskaitės kelias „Eurovizijoje“

Jos vertinimas pagal lažybininkus visos „Eurovizijos“ metu kardinaliai keitėsi. Iki pirmojo pusfinalio jai buvo prognozuojama 23 vieta „Eurovizijos“ dainų konkurso finale, vis dėlto iškart po pasirodymo ji šoko aukštai į viršų. Iš pradžių 6, vėliau 5 vietą užėmusi I. Zasimauskaitė buvo pasiekusi ir 3 vietą: prieš ją buvo likusios tik Kipro ir Izraelio atstovės, kurios buvo įvardijamos kaip stipriausios.

I. Zasimauskaitė prieš generalinę repeticiją Lisabonos „Altice“ arenoje turėjo keblumų: lipdama laiptais užmynė suknelę, jos balsas buvo kiek prikimęs.  „Mus laikė labai ilgai arenoje, kurioje įjungtas kondicionierius. Buvo labai šalta. Vienas vyras priėjo ir davė man savo striukę, nes matė, kad esu sušalusi. Estė davė savo šaliką. Prikimo balsas, bet iki vakaro turėtų susitvarkyti“, – šyptelėjo I. Zasimauskaitė.

REKLAMA

Nors I. Zasimauskaitės pasirodymas išliko visiškai toks pats, šįkart ji ant scenos nepravirko – tam buvo kita priežastis: „Labai išgyvenau, kad susvyravau ant scenos, dėl to galvoje buvo labai daug minčių, galvojau apie tai. Per repeticiją tu ne taip įsijauti į emociją, stebi, ar garsas gerai, ar esi geroje vietoje, ar gerai stovi“, - pasakojo ji.

(136 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Eurovizijos“ finalas

 


Rašyti komentarą...
S
Sveikinimai
2018-05-13 17:13:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai gražus pasirodymas. Sutikčiau su tais, kurie sakė, kad pusfinalyje atlikimas bvo kokybiškesnis nė finale. Manau, ne į naudą buvo duotas interviu televizijai prieš finalą. Taip nedaro netgi garsūs dainininkai.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų