Helovino išvakarėse – siautulingas Simonos Banditos vakarėlis

Velniškai gerą nuotaiką galima sukurti ir be siaubą keliančių kostiumų. Tai įrodė Kaune viešėjusi radijo eterio maištautoja Simona Albavičiūtė–Bandita. Tiesa, naktį prieš Heloviną žinoma didžėjė vis dėlto užsidėjo savotišką „kaukę“ trumpam tapdama profesionalia barmene.

15

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Helovino išvakarėse – siautulingas Simonos Banditos vakarėlis

Projekto „Žvaigždė už baro“ debiutantė greitai įsijautė į naują vaidmenį ir meistriškai maišė kokteilius iki pat paryčių. Jos pasirodymą savo virtuoziškais triukais paįvairino geriausiais Lietuvos barmenais tituluojami Mantas Zujis ir Dainius Surgėla.

„Šie talentingi vyrukai leido man naujoje darbo vietoje jaustis kur kas laisviau. Tarp daugybės linksmai nusiteikusių žmonių vakaras visai neprailgo ir buvo tiesiog puikus, – po savo pasirodymo įspūdžiais dalijosi trumpam „Baro vilkų“ komandą papildžiusi S. Bandita. – Galbūt daug kam atrodo, kad aš nuolat linsminuosi, bet turiu pripažinti, jog nesu itin dažna kokteilių barų lankytoja. Džiaugiuosi būdama čia ir šįkart judėdama kiek neįprastoje vietoje – ne prie didžėjaus pulto, bet už baro.“

REKLAMA

Simona šypteli, kad anksčiau jau išmėgintas barmeno darbas jai netapo dideliu iššūkiu. Savo laidose Simona yra sugalvojusi ir išbandžiusi kur kas šmaištesnių avantiūrų. Antai pavasario proga S. Bandita vienam klausytojui nutarė išvalyti langus, o per Mokytojų dieną trumpam tapo mokyklinukų pedagoge. Kitąkart ji nutarė savaitę apsieiti be sporto klubo, o kad nepritrūktų fizinės veiklos, rytais lėkdavo garbaus amžiaus vilnietei padėti kieme sušluoti nuo medžių nukritusius lapus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų