REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nors princas Harry ir Meghan Markle nepalaiko artimo ryšio su Velso princu Williamu ir princese Kate Middleton, pastarieji, regis, šią nesantaiką mėgina nutraukti. 

Nors princas Harry ir Meghan Markle nepalaiko artimo ryšio su Velso princu Williamu ir princese Kate Middleton, pastarieji, regis, šią nesantaiką mėgina nutraukti. 

REKLAMA

Pasak vieno karališkosios šeimos eksperto, princas Williamas ir princesė Kate visomis išgalėmis stengiasi nutraukti nesantaiką su princu Harry ir M. Markle.

Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės santykiai su karališkąja šeima yra įtempti ir šiuo metu jie yra nutolę nuo Velso princo ir princesės. Tačiau karališkųjų knygų autorius Tomas Quinnas teigė, kad Williamas ir Kate bandė tai išspręsti.

Kalbėdamas išskirtinai laikraščiui „The Mirror“, jis teigė, kad pora susisiekė su Meghan ir Harry bei paragino juos atsivežti į Jungtinę Karalystę savo vaikus – princą Archie ir princesę Lilibet.

Meghan Markle atmetė prašymą

Tačiau manoma, kad Meghan pakišo koją ir atsisakė.

„Meghan nebuvo tuo patenkinta, ji jokiu būdu negalėtų atsivežti vaikų į Jungtinę Karalystę. Williamas ir Kate pasiūlė Meghan ir Harry atsivežti vaikus, kad abi poros ir jų šeimos pabandytų susitaikyti, tačiau šis pasiūlymas kol kas niekur neveda“, – tikino jis. 

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad Saseksai ne kartą smogė šeimos nariams savo „Netflix“ dokumentiniame seriale, taip pat skandalą sukėlusiame interviu su Oprah Winfrey. Harry savo debiutinėje memuarų knygoje „Atsarginis“ taip pat pateikė nemažai kaltinimų broliui ir svainei.

REKLAMA

Knygoje Sasekso kunigaikštis atviravo apie ginčą su Williamu, kurio metu Velso princas esą pavadino Harry žmoną Meghan sudėtinga, grubia ir įkyria. Harry tvirtino, kad tada jo brolis “griebė už apykaklės, nuplėšė grandinėlę ir parbloškė ant grindų.“

Archie ir Lilibet gyvena su tėvais Kalifornijoje ir su karališkąja šeima praleido nedaug laiko. 

Meghan ir Harry turėjo atsivežti vaikus į Jungtinę Karalystę 2022 m. rugsėjį, tačiau susirūpinę dėl saugumo, nusprendė to nedaryti.

Netikiu , kad lieuviams taip labai jau rupi JK dinastiju tarpusavio pjautynes...- kodel mums tai kisama?
Haris yra paviešinęs daug negerų dalykų apie karališką šeimą, todėl Viljamo šeima mažiausiai norėtų, kad jie atvažiuotų tokiu kritiniu laiku ir dar nežinia kokių istorijų po to pripasakotų žurnalistams.
O šitas straipsnis - nevykęs piaras.
Todėl kad žurnalistas užsidirba pinigų...dėl to ir verčiami str. Iš kitų šalių spaudos
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų