Grupės „Vyšnios“ narė Aistė Karanauskytė prabilo apie netikėtą veiklą

Dienomis darbas su vaikais, filmavimai, repeticijos, o vakare ir savaitgaliais – renginiai bei koncertai. Tokiu įtemptu grafiku gyvena populiarios merginų grupės „Vyšnios“ narė Aistė Karanauskytė.

2

Tituluota gražuolė turi savo grožio ir mados studiją, apie kurios veiklą atskleidė netikėtų dalykų. Pasirodo, kartais savo auklėtines Aistei tenka mokyti tokių elementarių dalykų kaip galvos plovimas.

(2 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grupės „Vyšnios“ narė Aistė Karanauskytė užsiima netradicine veikla

- Jau ne vienerius metus užsiimi veikla su mažaisiais modeliais. Kodėl ir kada jos ėmeisi?

- Viskas prasidėjo labai paprastai ir netikėtai. Sudalyvavau viename grožio konkurse ir po jo mane pradėjo kviesti viena modelių studija demonstruoti įvairias kolekcijas renginiuose. Kadangi studijavau aktorinį, tai jie mane pakvietė vesti aktorinio meistriškumo pamokas jų mažiesiems modeliams, man tai pasirodė labai įdomu ir iškart sutikau. Taip susibendravau su mergaitėmis, kad net pradėjau vesti ne tik aktorinio meistriškumo pamokėles, bet man patikėjo visus „modelių reikalus“. Baigusi studijas Šiaulių universitete, išvykau gyventi į Vilnių. Ten „atsivėrė durys“ ir 2013 metais įkūriau savo vaikų ir jaunimo mados studiją „M. Fashion“.

REKLAMA

- Ar sunku dirbti su vaikais?

- Dirbti su vaikais reikia sugebėti, manau, kad to niekur neišmoksi. Tai turi būti tiesiog tau duota. Savo vaikus - taip vadinu auklėtinius - labai myliu. Kai jie pristatinėja kolekcijas, aš jaudinuosi už kiekvieną, dažnai net ašara nurieda. Kai kurios mergaitės pas mane į užsiėmimus eina nuo pat pirmųjų studijos įsikūrimo metų, todėl manau, kad viską darau teisingai, jei vaikai su šypsenomis pas mane grįžta kasmet atgal (šypteli).

- Kodėl mergaitės apskritai turi domėtis mada, mokytis moteriškumo? Ar tokie dalykai neateina iš šeimos?

- Mano studijoje jos įgauna pasitikėjimo savimi, susiranda draugų, kai kurios ateina net nežinodamos, kaip tinkamai išsiplauti galvą, juk neužtenka nusipirkti tik šampūną. Jos išmoksta daug dalykų, o įvairius užsiėmimus veda savo srities specialistai. Pavyzdžiui, vyresnes mergaites veido odos priežiūros, makiažo paslaptis atskleidžia grimo akademijos dėstytojai, kurie ruošia profesionalus. Taip pat jas aplanko ir patarimus duoda aktoriai ir psichologai, paruošia joms paskaitėles, kurių dėka jos supranta kaip atsipalaiduoti ir jaustis drąsiai. Taip pat mus aplanko tikri modeliai, šokių dėstytojai, stilistai, ir daug kitų diplomuotų specialistų, kurie suteikia joms daug žinių ir praktikos, taip pat vyksta mados fotosesijos, kuriose mūsų merginos prilygsta tikriems-profesionaliems modeliams.

- Praėjusį savaitgalį dalyvavai parodoje „Moters pasaulis“. Ką konkrečiai su savo auklėtinėm ten darėte? Kaip pasisekė?

- Dalyvavome madų šou, pristatinėjome prekinių ženklų kolekcijas. Nuo ryto atvykome į Kauną ir pradėjome ruoštis pasirodymams. Mergaites šukavo kirpėjų mokyklos meistrai iš Kauno, o makiažus darė Vilniuje įsikūrusios grimo akademijos profesionalai, atvažiavo ir stilistai, kurie aprengė mano modelius. Mergaitės atrodė tiesiog nuostabiai, buvo labai laimingos aš labai džiaugiausi, kad turėjome tokią nuostabią komandą pasiruošti pasirodymams. Suktis reikėjo labai greitai, nes kolekcijos ėjo viena po kitos. Bet viskas pavyko labai šauniai ir ne tik savo modeliais, bet ir komanda labai didžiuojuosi.

REKLAMA

- Kaip suderini dainavimą ir šią veiklą?

- Kartais sunkiai, nes ir koncertai, ir pasirodymai dažniausiai vyksta savaitgaliais, užsiėmimai su vaikais vyksta darbo dienomis po pietų, filmavimai serialuose ir laidose – rytais. Viską bandau suderinti, kai nori, viskas įmanoma (šypsosi). O apskritai, dirbu ne viena, turiu įvairių dėstytojų komandą, su kuria ir deriname laiko klausimus.

- Ar Tavo auklėtinės Tavęs dar nevadina mama?

- Na, tokio išsireiškimo negirdėjau. Aš labiau stengiuosi joms būti drauge, sese, patarėja, nei mama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų