Grupės „Patruliai“ narys Butnorius – apie kitokius metus ir išmoktas pamokas: šiemet jį aplankė didžiausias džiaugsmas

Grupės „Patruliai“ dainininkas Juozas Butnorius vasario 23-iąją švenčia gimimo dieną. Dar prieš gimtadienį kalbintas vyras pasakojo, jog kasmet jį aplanko šventinė nuotaika, tačiau šiemet gimimo dieną praleis tik su šeima.

20

Naujienų portalui tv3.lt vyras prabilo apie gimimo dieną bei ateities planus.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Juozas Butnorius švenčia gimtadienį

Pasak pašnekovo, jis gimimo dieną praleis tarp mylimiausių ir artimiausių žmonių: „Nelabai aš sureikšminu gimtadienį. Dabartinėj situacijoj apie šventimą negali būti nei kalbos, tad greičiausiai ramiai jį paminėsime šeimos rate.“

J. Butnorius tikino, kad gimtadienio niekad nesureikšima, todėl dažniausiai net neplanuoja jo trankiai atšvęsti. „Iki savo gimimo dienos apie gimtadienį nelabai galvoju. Tiksliau visada sakau, kad jokio gimtadienio nebus, nešvęsim ir panašiai. Tačiau atėjus tai dienai pradedu gailėtis, nes noriu to ar ne, šventinė nuotaika aplanko, o kartu su ja ateina ir noras švęsti“, – šypteli grupės „Patruliai“ narys.

Dainininkas džiaugėsi, kad turi nuostabią žmoną, kuri visuomet sugeba jį nustebinti: „Kas liečia gimtadienius, tai per ta laiką, kai esame kartu su antra puse, tai visi mano gimtadieniai buvo suorganizuoti man už nugaros ir buvo staigmenos. Ji nuostabi žmona! Nustebinti sugeba visados.“

Kalbėdamas apie prabėgusius metus, gimtadienio kaltininkas sakė, kad šie buvo kitokie ir kupini džiaugsmo akimirkų: „Man jie buvo kupini naujų gyvenimo pamokų ir atnešę daugiau džiaugsmo nei liūdesio ar nusivylimų. Pats didžiausias džiaugsmas aplankęs mus šiais metais – gimusi dukrelė Agota.“

Tiesa, pašnekovui šie metai buvo kupini ir pamokų: „Viena iš vertingiausiu pamokų buvo ta, jog mano specialybės žmogui yra privalu yra turėti planą B. Šie metai tai puikiai įrodė.“

Nepaisant to, jog šie metai tapo iššūkių metais, tačiau Juozui kiekvienu sunkiu metu padeda šeima. Taip pat vyras neketina sustoti ir toliau dirba muzikos sferoje. 

„Koncertuoti negalime, tačiau kūryboje tikrai nestovime vietoj. Nesvarbu, kad mano kolega Algelis gyvena Vilniuje ir nelabai yra galimybės kaip susitikti ir repetuoti, bet susiskambiname beveik kiekvieną dieną ir planuojame, ką ir kaip darysime toliau. Kaip ir pirmo karantino metu, taip ir per antrąjį – išleidome naują dainą. Keista gal yra tai, kad šiai dainai jau tuoj 3 mėnesiai, bet atlikti jos gyvai dar neturėjome galimybės. Taigi, išsiilgę koncertų, nusprendėme, kad reikia padovanoti savo koncertą virtualioje erdvėje. Kadangi mūsų pagrindinė klausytojų auditorija yra moterys, tad moters dienos išvakarėse, kovo 7 dieną surengsime tiesioginį koncertą savo „YouTube“ kanale“, – džiaugėsi J. Butnorius.

Baigdamas pokalbį apie gimimo dieną, prabėgusius metus bei ateities planus, atlikėjas J. Butnorius sau palinkėjo – svajonių išsipildymo.

„Esu svajotojas, kuris turi daug idėjų ir tikslų. Sau palinkėsiu – per daug neužsisvajoti ir įgyvendinti viską, ką esu užsibrėžęs“, – šypteli jis.


Rašyti komentarą...
V
Vijolė
2021-02-23 20:12:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su tortadieniu!!! Sėkmės.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų