Grupės „Patruliai“ narys – apie iššūkių metus, tėvystę bei šeimos pagausėjimą: žmonai palinkėjo tik vieno

Grupės „Patruliai“ dainininkas Juozas Butnorius gegužės 11-ąją minėjo ypatingą progą. Prieš 2 metus jis sumainė aukso žiedus su mylimąją Gražina. Jiedu yra ne tik laimingi sutuoktiniai, tačiau ir tėvai. Praėjusiais metais jiems gimė dukrytė, kurią pavadino Agota.

20

Naujienų portalui tv3.lt atlikėjas J. Butnorius atvirai prabilo apie šiuos metus bei tėvystę.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Juozas Butnorius švenčia gimtadienį

Anot pašnekovo, vestuvių metines jie paminėjo kukliai. Drauge su šeima išėjo pasimėgauti saulėtu bei šiltu pavasario vakaru: „Mes esame tie, kurie mėgsta švęsti šventes, tačiau šiemet susiklostė tokios aplinkybės.“

Kalbėdamas apie prabėgusius metus, grupės „Patruliai“ dainininkas džiaugėsi, kad jie buvo nepaprastai geri.

„Nuostabūs metai... Pilni įspūdžių, iššūkių. Sakoma, jog ne metų kiekyje, o jų turinyje yra esmė. Mūsų turinys buvo be galo geras. Žinome, kokie dabar buvo pasaulyje metai, tačiau pas mus buvo daug džiaugsmo. Iššūkiai buvo dėl pasaulinės pandemijos. Reikia sukti galvą, mąstyti. Norisi neprarasti gyvenimo kokybės. Dar kiti iššūkiai – vaikų auklėjimas. Norisi teisingai juos ugdyti ir vesti teisingu keliu bei mokyti“, – šyptelėjo jis.

Juozas tikino, jog jiedu gyvena santarvėje, todėl didesnių pykčių jų šeimoje nekyla: „Šiuo metu namuose gyvename be „dūmų“. Visos situacijos sprendžiamos protingai bei objektyviai. Kol kas „dūmų“ nėra, tačiau, žinoma, kad ateityje jų tikrai bus. Labai tikiuosi, kad didelių nekils. Visada turi būti balansas... Dar viskas prieš aky.“

Nepaisant to, jog jie ir stipriai nesipyksta, tačiau retkarčiais reikia nusileisti. „Barnių metu visuomet stengiuosi nusileisti. Nesakau, kad visada aš nusileidžiu, tačiau stengiamės viską laviruoti“, – atskleidė pašnekovas.

Tiesa, Juozas ir Gražina praėjusių metų rugpjūčio mėnesį susilaukė mergaitės, todėl daugiausiai dėmesio skiria būtent jai.

REKLAMA

„Manau, kad kol kas man sekasi gerai būti tėčiu. Neįžvelgiu didelių iššūkių. Vyresnėliai vyksta į darželį, mokyklą. Iš naujo ir aš pradėjau eiti į mokyklą. Jau esu 2-oje klasėje. Šiemet gal daugiau žmona sėdi prie mokslų. 1-oje klasėje daugiau aš sėdėjau prie jų. Dabar yra 3 vaikai ir reikia padalinti laiką. Visiems skirti dėmesio.

Bet nepaslaptis, kad mažoji Agotėle gauna daugiau mūsų laiko. Vyresnėliai gal nukenčia daugiau, bet yra kita medalio pusė. Jie pusę dienos praleidžia ugdymosi įstaigose, todėl viskas šiek tiek kitaip susižaidžia. Įžvelgiu daug situacijų, kur reikia tobulėti, bet nemanau, kad esame prasti tėvai. Mes esame geri ir atsižvelgiame į vaikus ir norime juos teisingai išauklėti“, – kalbėjo vyras.

Dainininkas taip pat džiaugėsi, jog jų namai pripildyti daug vaikiško juoko bei meile, tačiau dabar negalvoja apie šeimos pagausėjimą.

„Dabar nesvajojame apie gausesnę šeimą. Nežinia, kas bus ateityje, tačiau dabar džiaugiamės, ką turime. Esame gausi šeima ir reikia sutelkti jėgas į juos. Tik vėliau bus galima galvoti apie tai. Kas žino... Niekada nesakyk niekada, bet dabar apie tai negalvojame“, – sakė jis.

Baigdamas pokalbį apie vestuvių metines, prabėgusius metus bei tėvystę, jis savo žmonai palinkėjo tik vieno: „Žmonai palinkėčiau kantrybės. Įtariu, kad jos kartais jai reikia su manimi.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų