Nuotaikingus koncertus rengianti grupė „Arbata“ šmaikštaudami save pristato kaip Lietuvių liaudies šokių ir dainų ansamblį. Ši linksma kompanija birželio mėnesį švęs jau 7 savo gimtadienį.

1996 m. susikūrė grupė „Princesė Diana“. Pavadinimas buvo įtakotas to meto pasaulio įvykių. Nuo to laiko grupėje pabuvojo daug puikių žmonių, kurie kartu sukūrė dabartinį jos veidą. Dėl to ši grupė nėra tradicinė ir nuspėjama. 2001 metais birželio mėnesį užgimė grupė „Arbata“ ir nors nuo to laiko pasikeitė dalis muzikantų, pagrindas liko tas pats.

„Savo dainomis nesiekiame atrasti kažko naujo, kažkam kažką įrodyti, tiesiog stengiamės gyvenimą, šią akimirką, padaryti šviesesnį. Manom, kad nėra absoliučios, visiems vienos, bendros taisyklės, kuri nusakytų, kuri muzika yra tikra, kuri ne. Todėl kuriam tai, kas tuo metu yra širdyje, kas padėtų šią akimirką būti laimingu. Nesvarbu ar muzika būtų liūdna, linksma ar lyriška. Viskas priklauso nuo to kas vyksta tuo metu aplink... ir viduje...“ – taip savo kūrybą pristatinėjo grupės nariai.

7 gimtadienis turėtų būti ypač linksmas. Scenoje šėls ir jubiliatus sveikins gerai žinomi ir daugelio klausytojų pamėgti – Domantas Razauskas su grupe, IR, „Skyders“. Koncertą vainikuos pačių šventinio vakaro kaltininkų pasirodymas. Dabartine sudėtimi grupė pasirodys paskutinį kartą. Siurprizai ir malonūs netikėtumai neišvengiami.

Gimtadienis tradiciškai vyks Vilniaus klube „Artistai“ (Šv. Kazimiero g. 3), birželio 7 d., pradžia 19 val. Kaina 20lt. su skrajute 15 lt. Šventinį vakarą grupės gerbėjai ir visi norintys gerai praleisti laiką bus pasitinkami su dovanomis.

„Bombonešio“ inf.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų