Gripo simptomams ligą nurašiusi stilistė Jablonskytė dabar kovoja su pasekmėmis: negali pajudinti rankos

Stilistė Austėja Jablonskytė jau beveik mėnesį kovoja su erkiniu encefalitu. Ligoninėje šiuo metu esanti moteris naujienų portalui tv3.lt papasakojo, jos laukia ilgas reabilitacijos procesas, o pati moteris besigailinti, kad nepasiskiepijo.

„Dabar manęs laukia reabilitacija, nes negaliu pajudinti vienos rankos. Bet šiaip man gerai dar baigėsi viskas, nes ši liga tikrai yra baisi. Gali ir nevaikščioti.

Aš nepasiskiepijusi, tas blogiausia. Mano vyras pasiskiepijęs. O man atsirado ta erkė ir net nežinau kur, nepamačiau“, – kalbėjo A. Jablonskytė.  

Pasak dizainerės, ją užklupo į gripą panašūs ligos simptomai, tačiau tai iš karto nerimo nekėlė: „Iš pradžių buvo kaip lengvas gripas, dešimt kartų darė COVID testą, nerado. Tada buvo kaip ir nieko, bet po poros dienų pakilo labai temperatūra – 39. Ir savaitę kankinausi su ja, niekaip nepavyko numušti.“

„Iš pradžių manęs nepriėmė Santariškių ligoninė, bet po to šeimos gydytoja paskyrė Laimo ligos ir encefalito tyrimus. Ir tada jau atėjo teigiamas atsakymas ir iškart paguldė“, – prisimena stilistė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų