Grigaitis pristatė naują savo papuošalų kolekciją: skyrė svarbiam žmogui

Antradienio rytą žinomos moterys rinkosi į šventinį naujos verslininko Žilvino Grigaičio „Z linijos“ segių kolekcijos pristatymą, rašoma pranešime spaudai. Tai – neeilinė žinomo vyro papuošalų kolekcija – ją sukurti įkvėpė iš mamos paveldėti brangakmeniai.

30

„Į šią segių kolekciją sudėjau daug meilės, šilumos ir prisiminimų. Noriu, kad šiuo šventiniu laikotarpiu mano brangios mamytės dvasia šiandien būtų gyva. Ji buvo ypatinga moteris, tokia man visada ir liks,“ – sakė ką tik iš Australijos grįžęs Ž. Grigaitis. 

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grigaitis pristatė naują savo papuošalų kolekciją: skyrė svarbiam žmogui

Segių bei įrankių pristatymo metu verslininkas dėkojo jo idėjas įgyvendinti padėjusioms dizainerėms – Laurai Bu ir Irinai My My. 

„Labai džiaugiuosi bendradarbiaudama su Žilvinu. Man smagu ir lengva su juo dirbti, nes mus vienija panašus požiūris į grožį ir estetiką. Todėl visi mūsų drauge kurti darbai įkūnija mūsų vizijas“, – sakė dizainerė Laura Bu. 

Šventinės papuošalų kolekcijos pristatymui neatsitiktinai pasirinkta „Make Up For Ever“ studija –  pristatytos naujausios makiažo tendencijos. „Dabar pasaulinė nauja pozityvių pokyčių era siūlo grįžti prie šaknų ir peržvelgti pamatines vertybes, tuo pačiu įkvėpdama naujovišką makiažo viziją. Viziją, kuri pagrįsta nuoširdumu ir tikroviškumu. Kontrastingi, stiprūs elementai, ar tai būtų tekstūros, spalvos, stilius ar jausmas, kuria išskirtinius šio sezono įvaizdžius, kurie siunčia specifinę bei aiškią žinutę – išryškinti ir pabrėžti veido bruožus“, – sakė „Make Up For Ever“ butiko vadovė Audronė Truskauskienė. 

Pasak vizažo meistrės Simonos Broks, kuri renginio metu, visas šiandienines tendencijas atitinkantį makiažą kūrė modeliu tapusiai Marijai Randers, šį sezoną svarbiausia – natūralumas. „Oda turi atrodyti nepadengta ir tai geriausiai iliustruoja naują vizažo viziją. Makiažas – permatomas, tiesus ir nuoširdus, o jo pagrindinį charakterį kuria akys ir lūpos. Jos šį sezoną naudojamos išreikšti individualumui ir kūrybingumui“.


Rašyti komentarą...
S
Siaube
2019-11-19 15:24:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
kur ir kas gali segėti šitą, mano nuomone, šlamštą... Tuštybių mugė...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų