Griebia už širdies: Bareikis pristatė itin jautrią dainą

Vos prieš 2 mėnesius pristatęs Lietuvos muzikinę sceną sudrebinusį ir stulbinančio populiarumo sulaukusį kūrinį „Ežero dugne“ atlikėjas Vidas Bareikis nestovi vietoje ir savo klausytojams dovanoja dar vieną itin jautrią muzikinę istoriją.

„Kai aš verkiu“ – antrasis singlas iš būsimojo Vido Bareikio albumo, rašo pranešime spaudai.

„Šiuo metu savo kūryboje stengiuosi būti kiek įmanoma labiau atviras ir klausytojams parodyti visokias, galbūt dar nematytas, kur kas jautresnes savo puses, – sako Vidas. – Po labai trankių gabalų, tokių kaip „Pusvalanduko“ ar „Nervai“, natūralu, kad manyje susikaupė kitokių emocijų, kurios išsiliejo dainoje „Ežero dugne“ ar naujausiame kūrinyje „Kai aš verkiu“. Šią dainą parašiau vėlai naktį, vedamas itin stiprios emocijos.

Jos vokalinė linija, beje, irgi buvo įrašyta iš pirmo karto, be jokių papildomų dublių ar korekcijų, nes man būtent norėjosi užfiksuoti patį jausmą, o ne išgludintas natas ar garsus. Manau, kad nereikia bijoti verkti ar liūdėti, kai to norisi, o ypač vyrams, kurie dažnai yra tarsi įkalinti nepriekaištingumo, tvirtumo spąstuose ir normose.“

Naujausioje V. Bareikio dainoje girdimas ne tik įsimenantis trimito motyvas, bet ir netikėtas moteriškas vokalas. Iki šiol atlikėjo komandoje „VB Gang“ buvo vienintelė mergina – charizmatiškoji būgnininkė Rasa Vaštakaitė. Tačiau dalyvavimas TV projekte „Finalo ketvertas“, kuriame V. Bareikis teisėjavo, padovanojo jam ne tik naują patirtį bei dar platesnį gerbėjų ratą, bet ir naują scenos partnerę.

Dainoje „Kai aš verkiu“ skamba vienos iš projekto dalyvių – dainininkės Gabijos Lokytės balsas. Talentinga mergina prisijungs prie „VB Gang“ kompanijos ir didžiuosiuose V. Bareikio vasaros koncertuose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų