REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
41
Festivalis „Granatos“ (skaitytojo nuotr.)

Šį savaitgalį Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse skamba vienas didžiausių šalyje muzikos festivalių „Granatos Live“.

41

Šį savaitgalį Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse skamba vienas didžiausių šalyje muzikos festivalių „Granatos Live“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ketvirtą kartą organizuojamo renginio programoje šiemet – šešios dešimtys užsienio ir Lietuvos muzikantų bei grupių, kurių pasiklausyti susirinko daugiau kaip 13 000 žmonių.

REKLAMA

Visgi šiam grandioziniam renginiui nepavyko „užsakyti“ gero oro. Šeštadienis tapo nemenku išbandymu festivalio dalyviams.

Staiga prapliupęs lietus nė nesiruošė sustoti. Daugelis žmonių skundėsi permirkusiais batais, drabužiais ar palapine. Tačiau tai buvo tik lašas jūroje.

Išsigandę lietaus, šimtai dalyvių patraukė namo ar bent susiviliojo galimybe saugiai susidėti savo daiktus automobiliuose. Tačiau tai, ką melomanai išvydo transporto priemonių stovėjimo aikštelėje, privertė susirūpinti ne vieną.

REKLAMA
REKLAMA

Už galvos susiėmusi festivalio dalyvė Gabrielė tv3.lt portalui pasakojo, kad tokia situacija ją varė į neviltį. Prie savo automobilio stovėjusi mergina pasakojo, kad reiks rizikuoti, mat kitos išeities ji nematė.

„Niekaip nenustojo lyti, mūsų visi daiktai buvo permirkę, todėl su draugais vieningai nusprendėme važiuoti namo. Greitai susidėjome savo bagažą ir pajudėjome iki stovėjimo aikštelės. Jau iš tolo buvo matyti, kad bus bėdų. Dešimtys mašinų tiesiog stovėjo vietoje – vieni buvo įklimpę, kiti – mąstė ką daryti. Buvo daug vaikinų, kurie draugiškai padėjo vienas kitam išstumti į šlapią žemę įklimpusias mašinas. Visgi net ir tai ne visada gelbėjo“, - pasakojo ji ir mostelėjo ranka į nebepajudinamų automobilių eilę šone.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ne vienas festivalio dalyvis tikino, kad tokią situaciją „Granatų“ organizatoriai turėjo numanyti. Visgi jų į šuns dienas nedėjo ir kaltę suvertė nenuspėjamiems orams.

Netrukus namo išvažinėjantys dalyviai sulaukė pagalbos. Užklimpusius automobilius pasiryžo traukti draugiškai nusiteikęs traktoriaus vairuotojas. Ir taip vienas po kito automobiliai buvo ištempti iki žvyruoto kelio. Vyras vos spėjo suktis, mat pagalbos prireikė dešimtims ar net šimtams namo trokštančių grįžti dalyvių.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų