Gomez po skaudaus išsiskyrimo su Bieberiu atsivėrė: buvo emocinės prievartos auka

Nuo 2010 iki 2018 metų žiniasklaidoje mirgėjo įvairūs straipsniai susiję su atlikėjos Selenos Gomez bei Justino Bieberio santykius. Jiedu tai skyrėsi, tai vėl taikėsi. Rodėsi, kad jų santykiams niekada nebus pabaigos, tačiau vos tik išsiskyrus, J.Bieberis pradėjo susitikinėti su modeliu Hailey Baldwin, o galiausiai ją vedė.

11

Šie santykiai palaužė S. Gomez, o visai neseniai ji pareiškė, kad buvo emocinės prievartos auka.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gomez po skaudaus išsiskyrimo su Bieberiu – atsivėrė: buvo emocinės prievartos auka

Žiniasklaidos kanalui NPR ji papasakojo, ką teko išgyventi. Interviu metu ji pristatė naują savo singlą „Lose You to Love Me“, sakydama, kad ši daina skirta pagaliau visam laikui pamiršti ir palikti į šalį santykius su J.Bieberiu.

„Buvo labai sunku ir džiaugiuosi, kad viskas baigėsi“, – Selena pasakojo NPR.

Ji teigė, kad ši daina puikus būdas viską pamiršti. Minėto kanalo interviu metu jos paklausė, ar buvo sunku pamiršti šį išsiskyrimo skausmą: „Ne, nes aš jame radau daug stiprybės.“

Žurnalistas paklausė jos ar ji patyrė emocinę prievartą, atlikėja sutiko ir pridūrė: „Taip, ir manau, kad brandesniame amžiuje teks rasti būdą, kaip tai suvokti. Nenoriu visą likusį gyvenimą praleisti -šnekėdama apie jį.“

S.Gomez toliau kalbėjo, jog didžiuojasi, kad dabar drąsiai gali pasakyti, kad dabar jaučiasi kaip niekad stipri, kokia dar nėra buvusi. 

Tiesa, šis išsiskyrimas nebuvo lengvas ir atlikėjui J.Bieberiui. Šis 2019-aisiais instagrame užsiminė apie sunkumus, kuriuos teko patirti. Jis neslėpė, kad buvo priklausomas nuo stiprių narkotinių medžiagų bei elgėsi nepagarbiai su moterimis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų