• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atlikėja, grupės „69 Danguje“ narė Goda Alijeva grįžta prie širdžiai mylimos veiklos. Ji ir vėl sius drabužius, kuriuos jau spėjo pamilti didelė dalis lietuvių.

Atlikėja, grupės „69 Danguje“ narė Goda Alijeva grįžta prie širdžiai mylimos veiklos. Ji ir vėl sius drabužius, kuriuos jau spėjo pamilti didelė dalis lietuvių.

REKLAMA

Goda Alijeva apie naują veiklą prabilo naujienų portalui tv3.lt. Mintį sugrįžti prie drabužių kūrimo jai padiktavo kelios priežastys.

„Galvoju, gal čia buvo toks viduje kirbantis dalykas, kad norėčiau tęsti tai, ką dariau, o pastūmėjo klientės, kurios turėjo įsigijusios mano bodžius, tampres, sukneles.

Vis sulaukdavau žinučių, kad gal reiktų sukurti kažką naujo. Net ir šiai dienai jos turi tuos gaminius, jų buvo labai gera kokybė ir dabar yra labai aktualūs“, – pasakojo Goda.

Stilius išliks panašus

Kaip galime matyti, G. Alijeva savo kurtus drabužius puošė pop-art stiliaus iliustracijomis. Paklausta, ar tokie piešiniai ir išliks, ji atskleidė daugiau idėjų.

REKLAMA
REKLAMA

„Nuo pop-art niekada nebėgsiu, šios vasaros kolekcija bus super duper ryški, gal ne tokia pop-art'inė, bet vis tiek pasiliksiu šį savo braižą ir ateityje bus daugiau elementų“, – teigė ji.

REKLAMA

Goda siūlys bodžius ir tampres. „Kol kas į viską žiūriu atsakingai, todėl nesinori apsiimti daugiau kėdžių nei galiu „apsėsti“ šiuo metu. Fiziškai labai neturiu laiko“, – pridūrė atlikėja.

Pagal dabartinį planą, drabužiai dienos šviesą išvys jau gegužės mėnesį.

„Labai norėčiau, viliuosi, kad jie pasirodys gegužės mėnesį. Turiu tokių iškilusių problemų su audiniais, kadangi jie ne iš Lietuvos, tai yra tokių sunkumų. Bet manau, kad susitvarkysiu ir išspręsiu šitą problemą“, – sakė pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA

Dirba su pirmąja komanda

Kaip bebūtų keista, Goda dirba dirbu su pačia pirmąja savo komanda.

„Yra ir naujų žmonių. Gamykla, kurioje kažkada siuvausi, priklausė mano buvusiam vyrui. Visas tas kolektyvas dabar dirba kitoje įmonėje, o mano santykiai su jais yra labai šilti, artimi, mes bendraujame ir dabar.

Trys žmonės dirba prie idėjos, medžiagų ir kitų darbinių niuansų. Yra dar keletas žmonių, kurie prisijungs šiek tiek vėliau. Kai pradėjau dirbti, dar nebuvo tokios populiarios elektroninės parduotuvės, dabar norisi tai padaryti profesionaliau, todėl greta to įsijungė IT specialistų komanda ir dar visas kūrybinis profiliukas – fotografas, vizažistė, stilistė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Iš viso yra nemažas būrys žmonių, kurie man padeda“, – pasakojo moteris.

Pati pasakojo, kad iki šiandien dar turi bodžius ir timpas iš praeitos kolekcijos. Juos savo spintoje turi ir jos mama, draugės.

„Smagu, kad jie net nenusitrynė, nenusiplovė, nesusiburbuliavo. Kai pradėjau dirbti šioje srityje stipriai, daug kas Lietuvoje šiuos bodžius žinojo, tai nesinori nuleisti kartelės, o padaryti taip pat gerai ir kokybiškai.

Kaip žinia, klientai yra priekabūs, aš taip pat, kai įsigiju daiktą, noriu būti patenkinta, todėl ir kitų lūkesčius norisi pateisinti“, – šypsojosi G. Alijeva, kalbėdama su naujienų portalu tv3.lt.

Šia žinia ji pasidalijo ir socialiniame tinkle „Instagram“.

„OMG!!! Kaip pasiilgau savo bodžiukų! Prieš 7-8 metus darytos nuotraukos atrodo puikiai“, – rašė ji.

Kokia cia KEKSE ?
ką, alfonsas jau paskutinius trupinius nusiurbė, kad tenka grįžti prie senų vogtų verslo idėjų?
O kur jos liemuo,tematau kaladę
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų