Goda Alijeva pristatė skandalų supurtytą kolekciją: tokiais dalykais manęs nesužlugdys

Tarsi Holivude. Taip galėjai pasijusti penktadienio vakarą užsukęs į vieną sostinės naktinių klubų, kuriame vidurnaktį Goda Alijeva pristatė savo pirmąją kolekciją. Jos kuriamos glaustinukės sulaukė daug žiniasklaidos ir šalies garsenybių dėmesio, tad kūrėja nebijo būti drąsi ir garsi.

53

Tai puikiai atspindi ir visus iš koto išvertęs aukštuomenės atstovas Sigitas Praspaliauskas, kuris tapo kolekcijos vinimi. Aksesuarų kūrėjas pasirodė su vienu iš Godos „bodžiu“, tačiau visus taip pat pribloškė vyro talentas šokti su aukštakulniais.

(53 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Godos Alijevos glaustinukių kolekcijos pristatyme – būrys garsenybių

Visgi šis vakaras priklausė Godai. Dar prieš kolekcijos pradžią kūrėja tik tv3.lt pripažino, kad jaudulio netrūksta, tačiau nerimą slopina palaikyti atvykę draugai. Tarp jų – jau dešimtmetį pažįstama Natalija Bunkė su sese Kristina Ivanova, Liepa Norkevičienė su vyru Evaldu, grupės „69“ narė, kolegė Karina Krysko. Moteris pripažino, jog labai džiugu matyti ir iš Kauno atvykusias artimiausias drauges. Žinoma, šalia rūpestingai žmona rūpinosi ir Rolandas Alijevas.

„Savo gaminius matyti ant moters kūno – labai keistas ir malonus jausmas. Esu labai patenkinta“ - emocijomis pasidalino Goda, pripažinusi, kad yra ir labai savikritiška. Visgi šis debiutas – šventė, todėl kūrėja stengiasi negalvoti nei apie mažmožius, nei apie neseniai kilusius skandalus. Kai tik G. Alijeva pristatė savo pirmuosius darbus, kita glaustinukių kūrėja žymią moterį apkaltino kopijavimu.

REKLAMA

„Pramogų pasaulyje esu ne naujokė, todėl tokiais dalykais manęs nesužlugdys ir nesustabdys. Gali būti, kad esu per daug stiprus žmogus, kad leisčiau blogoms emocijoms įsivyrauti, todėl kilę skandalai manęs nenuliūdino. Jeigu kalbos būtų pelnytos, save graužčiau, tačiau protingi žmonės suprato, ko yra siekiama. Trūko sensacijų, bet aš šiame pasaulyje jau daug metų, todėl pasistengiau situaciją išnaudoti“, - trumpo pokalbio metu pripažino moteris.

Sau ateityje Goda linki toliau drąsiai eiti į priekį, tačiau atvirai atskleidė, kad padaryti tai, ką svečiai ir garsenybės išvyko penktadienį, nebuvo lengva.

„Norisi pasiploti sau per petį, kad aš stengiausi, dariau, sunkiai dirbau. Kelis mėnesius teko dirbti paromis, tačiau darbas atsipirko“, - švytėdama sako oficialia kūrėja tapusi Goda.


Rašyti komentarą...
V
Valdas
2016-07-16 14:29:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu ir slamstas :)
Atsakyti
0

M
Milda
2016-07-17 00:02:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Glaustinuke su 69 labai panasi i Beyonce linijos glaustinuke... geriau is jos pirksiu :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų