Gloria Estefan prabilo apie vaikystėje patirtą lytinį išnaudojimą

JAV popmuzikos žvaigždė, „Grammy“ laureatė Gloria Estefan ketvirtadienį atskleidė, kad jai būnant devynerių ją lytiškai išnaudojo vienas giminaitis.

Kubiečių kilmės dainininkė apie vaikystės traumą papasakojo savo seriale „Red Table Talk: The Estefans“, prieinamame per vaizdo įrašų platformą „Facebook Watch“ ir kuriamame drauge su suaugusiomis dukra bei dukterėčia.

„93 proc. išnaudotų vaikų pažinojo savo išnaudotojus ir jais pasitikėjo. Aš tai žinau, nes buvau viena iš jų“, – sakė 64 metų G. Estefan. Pasak jos, ją, besimokančią muzikos mokykloje, tvirkino tolimas giminaitis, buvęs „jėgos pozicijoje“ ir pasinaudojęs G. Estefan motinos pasitikėjimu. „Ilgai laukėte šios akimirkos“, – paimdama tetos ranką pasakė dukterėčia Lili.

„Tikrai“, – atsakė G. Estafan, 1985-aisiais su grupe „Miami Sound Machine“ įdainavusi didžiuliu hitu tapusią dainą „Conga“. Kaip pasakojo G. Estefan, jos motina džiaugėsi, kai tas muzikos mokytojas pasakė, jog jos dukra talentinga, ir skyrė jai ypatingą dėmesį.

„Žinojau, kad tai labai pavojinga situacija, – sakė G. Estefan. – Kai sukilau ir pasakiau jam, kad to negali būti, kad jis negali to daryti, jis pasakė: „Tavo tėvas Vietname, tavo motina viena ir aš ją nužudysiu, jei jai pasakysi.“

G. Estefan papasakojo išnaudojama taip nerimavusi, kad nuslinko dalis jos plaukų. Galiausiai ji viską pasakė motinai, buvo iškviesta policija. Tačiau pareigūnai patarę G. Estefan mamai nekelti kaltinimų, nes jei reikės liudyti teisme, „trauma bus dar didesnė“.

Toje „Red Table Talk: The Estefans“ serijoje apie išnaudojimą vaikystėje papasakojo ir kita televizijos įžymybė Clare Crawley (Kler Kroli).

„Nenorėjau čia tyliai sėdėti, kol jūs drąsiai pasakojate“, – jai pasakė G. Estefan.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų