Gintaras ir Donata Rinkevičiai svajoja apie tobuliausias atostogas

Vieno garsiausių Lietuvos dirigentų maestro Gintaro Rinkevičiaus žmona Donata Rinkevičienė jau svajoja apie atostogas. Pasibaigus koncertams, televizijos projektams ir kitiems darbams, šeima planuoja jėgas atgauti ne egzotiškuose kraštuose, o mėgstamame Lietuvos pajūryje.

Kamuoja jaudulys

Šį pavasarį su savo scenos partneriu Egidijumi Sipavičiumi muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“ dalyvavusi D.Rinkevičienė išbandė save solisto amplua. Tiesa, rimčiau užsiimti dainavimu moteris neketina. „Patirtis projekte buvo gera tuo, kad supratau, jog iš manęs – prasta dainininkė. Egidijus visomis išgalėmis mane palaikė, padėjo patarimais, bet yra, kaip yra, – neslėpė D.Rinkevičienė. –Vis dėlto esu labai laiminga, kad pabandžiau ir nuostabiai praleidau laiką su puikiais žmonėmis.“

Geriau Donata jaučiasi vaidindama scenoje ar filmuodamasi prieš kameras. O paklausta, kas iš šių dviejų dalykų jai yra sunkiau, nedvejodama atsakė, kad bendrauti su auditorija yra daug sunkiau. „Negaliu paaiškinti, kodėl, bet kaskart nežmoniškai jaudinuosi. Jaudulys ima kamuoti likus savaitei iki renginio“, – pasakojo moteris.

REKLAMA

Brangina laiką su šeima

Baigusi filmavimosi darbus, Donata gyvena maloniais vasaros rūpesčiais. Ji prisipažįsta, kad šį metų laiką ne itin mėgsta, tačiau vadina ypatingu, nes daugiau laiko gali praleisti su šeima. „Vaikams atostogos, tad galima atsipalaiduoti“, – šypsojosi D.Rinkevičienė. Aktorė savo svajonių atostogų toli neieško. „Per daugelį metų supratome, kad poilsis Lietuvoje yra tai, ko reikia. Ežeras arba Baltijos jūra – štai mūsų tobulų atostogų receptas“, – atviravo ji. Garsaus dirigento žmonos prabangus laisvalaikis nežavi, svarbiausia – buvimas su šeima. „Gintaras daug keliauja, todėl bet koks buvimas kartu neįkainojamas. Ir visai nesvarbu, kaip leidžiame laisvalaikį“, – tikino D.Rinkevičienė.

O jei nėra galimybės būti visiems kartu, moteris mielai į rankas paima gerą knygą. „Tik šiukštu ne elektroninę! Taip pat man visai ne gėda pasakyti, kad mėgstu vėpsoti į televizorių“, – šypsojosi aktorė ir prisipažino, kad nekantriai laukia meto, kai pasipils lietuviškos braškės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų