Gimtadienį švenčianti N.Bunkė sulaukė mylimojo siurprizo: „Netikėta iki negalėjimo“

Šiandien, vasario 5-ąją, bene ryškiausia šalies pramogų verslo garsenybė – Natalija Bunkė – švenčia savo gimtadienį. Žinomai moteriai suėjo 35-eri.

40

Gimtadienis N. Bunkei prasidėjo nuo labai ankstyvų staigmenų. Ko gero, labiausiai grupės „Yva“ lyderę nustebino mylimojo Edgaro staigmena, kuria ji pasidalino su savo bičiuliais ir gerbėjais.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gimtadienį švenčianti N.Bunkė sulaukė mylimojo siurprizo

„Opa! Gimtadienio rytas netikėtas iki negalėjimo... 5 ryto kelia mane ir sako turi pusvalandį, susidėk būtiniausius daiktus, išskrendam į Paryžių. Ant stalo bilietai, šampanas (lai neaiškina Karbauskis, kad negalima) ir „Fitbit“ Laikrodžiai, jų tau prireiks, nes turėsi daug pėščiomis vaikščioti! Žodžiu, verčia sportuoti net ir kelionėje! Kadangi viskas už mane suplanuota iki smulkmenų, taigi Au revoir, greit pasimatysim, Natalija kol kas dar Bunkė“, - džiūgavo žinoma moteris.

tv3.lt primena, kad N. Bunkė ir jos mylimasis Edgaras kartu jau yra pusę metų, tačiau pirmąjį kartą pora viešumoje pasirodė per M.A.M.A 2017 apdovanojimus.

„Pasakysiu atvirai, iš pradžių buvome nusprendę eiti atskirai ir tik vėliau susitikti renginyje. Paskui su Edgaru pakalbėjome, kad nebe tas amžius žaisti tą kvailą pelės ir katino žaidimą, kad kažkur žiniasklaida nufotografuos mus besislapstančius. Kam to reikia... Juk ne pirmas mėnesis esame kartu, esam apsisprendę, mums gera drauge ir ko čia slapstytis“, - tv3.lt pasakojo N. Bunkė.

Tuo tarpu atlikėjos mylimasis buvo kur kas tylesnis. „Jaučiuosi gerai. Pirmas raudonas kilimas, miegojau gerai“, - tąkart dėstė vaikinas.

Merginų grupės „Yva“ lyderė išdavė, kad prieš didįjį renginį jokių padrąsinančių žodžių savo mylimajam nesakė – užteko duoti šiek tiek erdvės.

„Reikėjo pusvalandžio susikaupimui. Jam reikėjo erdvės. Aš jį puikiai suprantu, jam sudėtinga būti su tokiu žmogumi, tačiau kartu esame jau pusę metų, todėl tikiuosi, kad ir toliau būsim“, - nusijuokė Natalija.


Rašyti komentarą...
l
liuks
2018-02-05 10:32:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikiuosi surado savo zmogu!abu. :)
Atsakyti
-2

V
Viktorija
2018-02-05 11:53:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
As negaliu suprasti kodel ,reikia girtis visiems pranesti -stai as turiu drauga ,meiluzi ir dar aibe visokiu dalyku .Zmogus kuris yra laimingas visko turintis ,niekada nesigirs jam ir taip gerai .Nereikia girtis savo laime ,ji paskui gana greitai baigesi .Zmones gyvenkite savo puikius gyvenimus ir bukite laimingi ,nesidalinkite savo laime viesoje erdveje .
Atsakyti
0

a
asai
2018-02-05 17:46:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
senstanti boba
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų