Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
37
„Power Hit Radio“ gimtadienis: augantis radijo populiarumas ir netikėti faktai (nuotr. Organizatorių)

Balandžio 15 dieną viena populiariausių radijo stočių „Power Hit Radio“ švenčia 13-ąjį gimtadienį. Velnišką amžių „PHR“ komanda nusprendė paminėti su penktadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertuosiančia grupe „The Prodigy“.

37

Balandžio 15 dieną viena populiariausių radijo stočių „Power Hit Radio“ švenčia 13-ąjį gimtadienį. Velnišką amžių „PHR“ komanda nusprendė paminėti su penktadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertuosiančia grupe „The Prodigy“.

REKLAMA
REKLAMA

„Prodigy ir trylika – velniškas derinys. Mes tikrai nusipelnėme velniškai gerai atšvęsti“, – kaip visuomet puikiai nusiteikusi prasitaria „PHR“ galva Asta Gujytė.

Radijo stoties vadovė džiaugiasi per šiuos metus surinkta profesionalų komanda ir atskleidžia, kokie kriterijai buvo pritaikyti juos atrenkant: „Aš patenkinta visais laidų vedėjais. Čia surinkti tik labai smagūs, energingi žmonės. Neganau jų kaip vaikų, jie patys savyje turi po gerai pakrautą bateriją“.

REKLAMA
REKLAMA

Raminta Vyšniauskaitė, Vygantas Grudikis, Saulius Baniulis, Vaidas Leliuga – šie žmonės darbo dienomis kaip įmanydami stengiasi praskaidrinti klausytojų nuotaikas. Savaitgaliais eterį okupuoja ilgiausiai čia dirbantis Aleksas Pozemkauskas.

„Į „PHR“ Aleksą pasiėmiau dar prieš trylika metų. Šaunuolis, visuomet puikiai dirbo“, – šypsosi radijo stoties vadovė.

A. Gujytė patikino, kad klausytojai radijo laidų vedėjus pažįsta tokius, kokie jie yra ir realiame gyvenime –nuoširdūs, energingi ir linksmi.

„Manau, kad mūsų sėkmės receptas – nuoširdus užsibrėžtų tikslų siekimas. Mes tikime tuo, ką darome ir šnekame tik apie tai, kuo tikime. Tiek muzikai, tiek klientams, tiek klausytojams esame visiškai nuoširdūs. Nėra jokio paslėpto šou, bandymo įtikti. Ir viduje, ir su klausytojais kalbamės atvirai. Visais vedėjais didžiuojuosi. Ar baru, ar palepinu geru žodžiu – visuomet prisistatau, kaip didžiausia jų gerbėja“, – tikina A. Gujytė.

REKLAMA
REKLAMA

„PHR“ vadė džiaugiasi, kad per trylika metų spėjo susipažinti su klausytoju ir gali didžiuotis jų poreikių žinojimu: „Praėjusiais metais vykdėme apklausą, kurios metu paaiškėjo, kad 90 procentų klausytojų yra patenkinti mūsų pateikiama muzika. Manyčiau, neblogas rezultatas“.

Radijo stoties vadovė atskleidė, jog paskutiniu metu sudarinėdami į eterį patenkančių kūrinių sąrašus didžiulę dalį dėmesio skiria ir mūsų šalies atlikėjams.

„Sulaukiame nemažai mūsų šalies kūrėjų darbų ir pastaruoju metu nemažai jų paleidžiame į eterį. Žinoma, jie, kaip ir visi kiti, turi pereiti daug ausų. Atliekame pradinę perklausą, tuomet daina patenka į mano rankas. Įprastai naujų dainų perklausai skiriu pusdienį. Vis klausau, perklausau ir taip daug daug kartų. Turiu būti garantuota, kad kiekviena daina yra geriausia, ką mes galime pasiūlyti“, – į muzikinę virtuvę dirstelėti leidžia radijo stoties vadė.

REKLAMA
REKLAMA

„PHR“ išties gali didžiuotis muzikinių stilių įvairove: nuo pop iki hip-hop, nuo ritmenbliuzo iki drum‘n‘base. Viskas dėl to, kad radijo stoties vadovė nėra įsikibusi į vieną iš jų, ji tiesiog mėgaujasi dainų kokybe.

„Esu beveik visų muzikos stilių gerbėja. Neklausau tik metalo ir folkloro. Gera muzika yra gera muzika, stilius – nesvarbus. Šiaip anksčiau labai klausydavau drum‘n‘base. Džiaugiuosi, kad kai kurios grupės vis dar sugeba atgaivinti šį stilių. Pavyzdžiui, „Willkinson“ bei „Rudimental“ viską pakėlė į naują lygį“, – pasakoja A. Gujytė.

„Power Hit Radio“ vadovė atskleidė, kad pusę dienos klausosi įvairiausios muzikos. Svajonių darbas ar nuobodumo viršūnė?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų