REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Šeštadienio vakarą verslo ir pramogų centre „Forum palace“ vyko per LNK televiziją tiesiogiai transliuojama paramos akcija, kurioje ryškiausios Lietuvos žvaigždės scenoje spindėjo vardan kilnaus tikslo - vaikų gerovės. Dainininkei Irūnai Puzaraitei ir Rolandui Vilkončiui atiteko garbė vesti šį kilnų renginį.

Šeštadienio vakarą verslo ir pramogų centre „Forum palace“ vyko per LNK televiziją tiesiogiai transliuojama paramos akcija, kurioje ryškiausios Lietuvos žvaigždės scenoje spindėjo vardan kilnaus tikslo - vaikų gerovės. Dainininkei Irūnai Puzaraitei ir Rolandui Vilkončiui atiteko garbė vesti šį kilnų renginį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Paramos koncertas „Už vaikystę“, inicijuojamas organizacijos „Gelbėkit vaikus“, didžiausias šalies žvaigždes suvienijo vienam tikslui – padėti vaikams iš socialinės rizikos šeimų, kurie kasdien randa užuovėją visoje šalyje veikiančiuose dienos centruose.

REKLAMA

Savo pasirodymais aukoti vaikams kvietė krepšinio komandos Lietuvos rytas ir Žalgiris, Laima Paksienė, Jolanta Paulauskienė, Irena Starošaitė, Inga Valinskienė, Andrius Butkus, Ieva Narkutė, Liudas Mikalauskas, „Pop ladies“, Česlovas Gabalis, Ona Kolobovaitė, Evelina Sašenko, „Lemons Joy“, „Studentės“, „Pikaso“, ‚Thundertale“, Rytis Cicinas, Radži, Evelina Anusauskaitė, Ilja Aksionovas, Vita Pimpienė, Street Workout International jėgos akrobatų grupė ir kiti.

REKLAMA
REKLAMA

Susirungė dainuojantys ir šokantys

Žiūrovai galėjo stebėti specialiai šiam renginiui suorganizuotą dvikovą, kurioje susirungė dainuojantys šokėjai ir šokančios dainininkės. Keturi „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ gražuoliai šokėjai – Vytautas Mackonis, Tadas Rimgaila, Dainius Dimša ir Andrius Butkus sudainavo itin aistringą legendinės Eddie Cooley ir Otiso Blackwello dainos „Fever“ lietuvišką versiją.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Iššūkį dainuojantiems šokėjams metė šokančios dainininkės: Oksana Pikul, Natalija Zvonkė, Liepa Mondeikaitė ir Katažina Nemycko, kurios, padedamos choreografo Manto Svirskio, plušo repeticijų salėje ir pastatė specialią choreografiją, kuria bandė nokautuoti vaikinų dainą ir šokį.

Vis dėlto dvikovos nugalėtojais žiūrovai išrinko vaikinus, už kuriuos balsavo aktyviau, o visi surinkti pinigai už skambučius irgi keliaus į organizacijos „Gelbėkit vaikus“ fondą.

REKLAMA

Dainuojantys krepšininkai

Labdaros koncerte garsiausios šalies krepšinio komandos „Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“ pirmą kartą susirungė koncertinėje scenoje, ir kovojo ne su kamuoliu, kaip jiems įprasta, bet šokiais ir dainomis. Šių komandų gerbėjai galėjo „susikauti“ balsuodami už savo komandą ir taip aukodami kilniam tikslui - likimo nuskriaustiems vaikams.

REKLAMA

I. Puzaraitė neslėpė simpatizuojanti „Žalgiriui“, o R. Vilkončius - „Lietuvos rytui“, tačiau vis dėlto aktyvesni pasirodė „Žalgirio“ komandos gerbėjai, kurie suaukojo beveik trigubai daugiau pinigų savo skambučiais už mylimą komandą.

Scenoje - ir politikų žmonos

Koncerte „Už vaikystę“ į šokių aikštelę pasiryžo sugrįžti Jolanta Paulauskienė, parodžiusi specialų pasirodymą su šokėju Dainiumi Dimša.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jai iššūkį metė Laima Paksienė, pasirodžiusi su linijinių šokių moterų grupe „Linedance.lt“. Žiūrovai turėjo galimybę stebėti šią dvikovą ir balsuoti už labiau patikusį pasirodymą. Paaiškėjo, kad daugiau simpatijų turėjo L. Paksienė, kurios gerbėjai savo skambučiais suaukojo daugiau pinigų vaikams.

Savo dalyvavimu žiūrovus nudžiugino ir Inga Valinskienė, atlikusi dainą ir raginusi aukoti ir padėti likimo nuskriaustiesiems.

REKLAMA

Koncerto kulminacija tapo dainininko Radžio pasirodymas, išjudinęs salėje sėdėjusius vaikus, kurie pabiro į sceną ir šoko kartu su dainininku.

Pasibaigus transliacijai vaikams buvo paaukota beveik 370 tūkst.litų.

Vaikams reikalinga pagalba

Paramos kampanija turi tris pagrindinius tikslus – plėsti vaikų dienos centrų tinklą mūsų šalyje; pagerinti centrų priemonių bazę bei remti dvylika vaikų, kurie yra lankę centrus ir šiandien priartėję prie ribos atsisakyti tolesnių mokymosi galimybių dėl pinigų trūkumo, skiriant jiems bent minimalias stipendijas.

REKLAMA

Vaikų dienos centrai – tai socialines, edukologines, psichologines paslaugas teikiančios vaikų dienos globos įstaigos, kuriose kiekvieną dieną apsilanko virš 750 vaikų. Nuo 1996 metais VO „Gelbėkit vaikus“ Lietuvoje atidaryto pirmojo šalyje tokio vaikų dienos centro, jų tinklas sparčiai plėtėsi, ir šiandien organizacija kuruoja jau 30 tokių centrų 15-oje šalies savivaldybių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Mūsų pagalbos šauksmas yra dėl tų vaikų, kurie yra lyg „pakibę tarp žemės ir dangaus“ – iš vienos pusės jie gyvena šeimose, kuriose nėra užtikrinamas jų saugumas, tinkamas auklėjimas bei ugdymas, iš kitos – kaip tik tokius vaikus, kurių šiandien Lietuvoje yra, deja, neleistinai daug, visomis išgalėmis ir priemonėmis bandome apsaugoti nuo didelę žalą darančio išplėšimo iš šeimų, nuolat su jomis dirbdami vaikų dienos centruose“, – sako „Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų