Gerbėjai to nenumatė: atskleista tikroji Cooperio ir rusaitės Shayk skyrybų priežastis

Praėjusią savaitę užsienio pramogų pasaulį sukrėtė skaudi žinia – skirtingais keliais nusprendė pasukti iš Rusijos kilusi manekenė Irina Shayk ir jos mylimasis, aktorius bei režisierius Bradley Cooperis.

11

Šios skyrybos netrukus sulaukė itin didelio visuomenės bei žiniasklaidos susidomėjimo, mat jau anksčiau daugelis gerbėjų įtarė, kad anksčiau ar vėliau jiedu išsiskirs, o dėl to kalta bus kartu su Cooperiu juostoje „Taip gimė žvaigždė“ suvaidinusi atlikėja Lady Gaga.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gerbėjai to nenumatė: atskleista tikroji Cooperio ir rusaitės Shayk skyrybų priežastis

Tiesa, patvirtinimo, kad santykiai nutrūko dėl aktoriaus romano su dainininke, niekas taip ir nesulaukė. Negana to, netgi paaiškėjo, kad ne B. Cooperis, o būtent jo mylimoji Irina ryžosi pasiūlyti skirtis.

„Visai neseniai Irina nusprendė, kad jai jau visko gana. Jai neatrodė, kad ji iš jo būtų gavusi norimą įsipareigojimą, o taip pat nuolatiniai pykčiai jų gyvenimą padarė nepakenčiamu. Jie buvo labai skirtingi žmonės, ir kai jie suprato, kad tik kūdikis juos laiko kartu, jiedu nusprendė skirtis“, – sakė artimas poros šaltinis.

Tiesa, pasirodo, kad daugelis poros draugų netgi galvojo, kad sukurdami šeimą taip greitai, jiedu paskubėjo. Negana to, jiedu skirtingais keliais pasukti norėjo dar prieš garsųjį „Taip gimė žvaigždė“ filmą, tačiau jiems buvo patarta to nedaryti. Buvo teigiama, kad susidomėjimas jų skyrybomis nurungs juostos sėkmę.

Vis dėlto net vėliau, kai turas su filmu baigėsi, I. Shayk vis dar puoselėjo viltį, kad santykius sy Bradley pataisyti įmanoma. Vis dėlto ir tai nepasirodė kaip tiesa.

„Irina tikrai dėjo daug vilčių į bendrą jų ateitį. Ji tikėjosi, kad kai jiedu susilauks vaiko, ras laiko ir vestuvėms, tačiau tai niekuomet neišsipildė. Ji kiekviename savo žingsnyje iš Bradley norėjo daugiau. Ji buvo nelaiminga ir galvojo, kad jis per daug dirba“, – dėstė mintis šaltinis.

 


Rašyti komentarą...
B
BRIMA
2019-06-12 07:41:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su K.Ronaldo nepasisekė,su Cuperiu irgi.Ko ji taip siekia tų žvaigždžių.Dusirastų kokį rusų oligarchą ir ramiai gyventų.
Atsakyti
-3

M
MM
2019-06-13 16:45:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eik tu, nesąmonių nemalusi :)
Atsakyti
0

L
Lina
2019-06-17 14:40:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
BUTENT:)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų