Garsi atlikėja pasidalijo archyviniu kadru: ar atpažinsite?

Laikas be galo greitai bėga. Atrodo, kad dar vakar ėjai į pirmąją klasę, o šiandien jau pats išlydi vaikus į kitą gyvenimo etapą.  

6

Garsi atlikėja socialiniame tinkle pasidalijo archyviniu kadru, kuriame ji įamžinta pirmoje klasėje. Liveta Kazlauskienė, tuo metu buvo Paulauskaitė. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liveta Kazlauskienė

Moteris lankė Tauragės 1-ąją vidurinę mokykla, tuomet ji taip buvo vadinama, o jos pirmoji mokytoja Danutė Gelumbauskienė. Atlikėja atvirauja, kad labai laukė rugsėjo 1-osios. Važiuodama autobusu, kuris buvo pilnas vaikų, ji svarstė, kaip atrodys jos pirmoji mokytoja, kuri globos ją mokykloje. 

Liveta pasidalijo ir klasės nuotrauka, kuri daryta 1972 metais. Sunku patikėti, kad vaikystės nuotraukos gali sukelti tiek daug nostalgijos. Liveta pasakoja, kad mokykloje turėjo scenos baimę, bijojo deklamuoti eilėraščius. „Buvau tokia stropi, pavyzdinga mokinė. Labai jautri ir kukli. Jeigu prieš klasę reikėdavo atsiskaityti eilėraštį, tai išrausdavau, kaip burokas.“

Dainininkė teigia, kad mielai pavaikščiotų po mokyklos kiemą, koridorių, tačiau, dabar viskas kitaip. „Mielai nuvykčiau į mokyklą. Norėčiau prisiminti viską, bet dabar viskas perdaryta, viskas kitaip“, – atsidusus pasakė Liveta.


Rašyti komentarą...
V
Val
2019-09-09 17:03:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai graži moteris.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų