G. Gurevičiūtė su mylimuoju švenčia svarbią progą: pasidalijo miela nuotrauka

Žavioji televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė išgyvena maloniausias akimirkas –kartu su mylimuoju Dmitrijumi Jaruševičiumi žinoma moteris mini ypatingą progą.

40

Anksčiau savo santykius slėpusi, dabar G. Gurevičiūtė nevengia paviešinti žaviausių savo ir širdies draugo akimirkų bei įspūdingiausių kelionių nuotraukų. Visai neseniai ji publikavo dar vieną itin mielą savo ir D. Jaruševičiaus nuotrauką, kuri išdavė, jog pora švenčia metines.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kartu su mylimuoju Dubajuje atostogaujanti G. Gurevičiūtė pasidalijo pikantiškais kadrais

„Auksinė valanda tapo auksiniais metais“, – po nuotrauka rašė ji. Gerbėjai negailėjo porai gražiausių žodžių, teigė, kad jiedu tiesiog sutverti vienas kitam, o dar kiti nepraleido ir itin šiltų jųdviejų žvilgsnių.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie savo santykius gražuolė buvo užsiminusi dar praėjusiais metais, laidoje „Raudonas kilimas“. „Yra yra tas tobulas vyras ir jis yra šalia manęs. Tiesiog, aš nesu iš tų žmonių, kurie mėgsta savo asmeninį gyvenimą viešinti“, - tada intrigavo G. Gurevičiūtė.


Rašyti komentarą...
T
Ter.
2018-04-13 09:49:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nei graži.nei dora.nei išsimokslinusi.kažkaip žurnalistai sukutė nuomonę.kad jinai tobula.Nematau ir nerandu joje ko tai gero.
Atsakyti
-3

j
juozas
2018-04-12 16:42:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu jo tai dar viena kurvyte is lietuvos kaimu.
Atsakyti
0

L
Lietuvaitė
2018-04-13 09:50:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų