Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Aš jau dabar gyvenu laukimu, kai lėktuvas nutupdys mus salose. Nuoširdžiai tikiuosi, kad visi mes ten patirsim įsimintinų akimirkų ir koncertų – tai, ką labiausiai mes mėgstam, mokam ir kuo dalijamės su žmonėmis! Išvien!“, - solidžiai apie lietuviško hip hop'o mohikanų „G&G Sindikato“ turą Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje praneša grupės narys Gabrielius Liaudanskas-Svaras.

REKLAMA

Antrus metus iš eilės „G&G Sindikato“ vyrai rimtai ruošiasi per 7 dienas įvyksiantiems 6 koncertams. Šįkart penkeriukė gros Korke,  Dubline, Aberdene, Edinburge, Niukasle ir Mančesteryje.

„Labai džiaugiamės, kad po metų pertaukos mes ir vėl grįžtame į britų salas. Tiek grosim, kad nežinom, ar spėsim aplankyti „Guinesso“ gamyklą, Lochneso pabaisą, Mančesterio komandų derbį ir dar daug ką. Tačiau judesį ir gerą tūsą tikrai pažadam visiems, kurie ateis su mumis pasimatyti“, - Svarui antrina MC kolega Kastetas.

REKLAMA
REKLAMA

Prieš daugiau nei dešimtmetį muzikinį kelią pradėjusio „G&G Sindikato“ branduolį sudaro 3 MC's – Svaras, Pushaz ir Kastetas, triskart Lietuvos DMC čempionu tapęs DJ Mamania bei prodiuseris Donciavas, kuriantis muziką daugeliui lietuvių hip hop'o atlikėjų.

Tiek sausakimšus rūsius karjeros pradžioje, tiek stadionus jos pakilimę surenkantys „G&G Sindikato“ vyrai jau yra išleidę 4 albumus ir 1 EP. Iš viso Lietuvoje buvo parduoda apie 50 000 kopijų grupės albumų.

Galima drąsiai teigti, kad lietuviai „G&G Sindikatą“ įsimylėjo ne tik už jų nuoširdumą scenoje bei už jos ribų, tačiau ir už  intelektualius kūrinių tekstus, kurie neretai sukelia net skandalų ir kelia aikštėn nepatogiausias socialines problemas, realų žmonių gyvenimą, jausmus ir jų emocijas. Paprasti, bet tikri muzikiniai protestai, jokio hip hop'ui būdingo dirbtinio spindesio – štai kas užtikrino tiesų „G&G Sindikato“ kelią į sėkmę.

REKLAMA
REKLAMA

Itin sėkmingais galima vadinti ir ką tik „M.A.M.A“ statulėlę už metų nuopelnus hip hop'e nuskynusių vyrų 2011-uosius. Pirmą kartą į Jungtinę Karalystę sparnus pakėlę „G&G Sindikato vyrai praėjusiais metais sugrojo Londono, Peterborougho, Birmingamo ir Mančesterio scenose. Tuo pačiu metu užsimezgė ir graži muzikinė draugystė su diskžokėjumi Rasp. Jis prie „G&G Sindikato“ prisijungs ir šiųmečiame ture. Be dėmesio neliks ir PRO X FADE, kurie rūpinasi lietuvių turo Jungtinėje Karalystėje reikalais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų