Filmavimo aikštelėje J. Jankevičiui teko iš naujo mokytis bučiuotis

Spalio 6 d. kino teatruose pasirodysiančioje romantinėje komedijoje „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ pagrindinį vaidmenį atlikusiam Justinui Jankevičiui nauja patirtis – tikras išbandymas. Juo labiau, kad pats humoristas nėra profesionalus aktorius. Per kelis mėnesius kol vyko filmavimo darbai jam teko ne tik išmokti visas su kinu susijusias subtilybes, bet ir reikėjo iš naujo mokytis bučiuotis.

9

Juk visiems įdomu bent truputi pamatyti, kaip vyksta darbas filmavimo aikštelėje, tad romantinės komedijos „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ prodiuseriai dalinasi šmaikščiais filmavimo užkulisių kadrais. Video ištraukoje įamžintas J. Jankevičiaus ir jo partnerės Elžbietos Latėnaitės romantiško ir aistringo bučinio scenos filmavimas.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ filmavimo aikštelėje J. Jankevičiui teko iš naujo mokytis bučiuotis

„Aš galvojau, kad lūpos susiliečia ir viskas jau... Aš su veidrodžiu prisitreniravęs“, - filmavimo metu šmaikštavo pagrindinio vaidmens atlikėjas J. Jankevičius. Humoristui teko išklausyti režisieriaus Andriaus Žiurausko pamoką, kaip reikia teisingai bučiuotis kine, kad žiūrovams būtų perteiktos visos emocijos.

REKLAMA

„Kada susiglaudė lūpos, tada jau čiupk ir smarkiai prisispausk. Bet tik tada, kai jau prisiglaudė lūpos. Tada jau spauskis. Bučinys neturi būti ilgas, ėjimas į jį – ilgas“, - patarimus, kaip bučiuotis filmavimo aikštelėje J. Jankevičiui dalino filmo režisierius. Visi režisieriaus pamokos kadrai užfiksuoti video ištraukoje.

Rudenį kino ekranus pasieksianti romantinė komedija bus ne tik Justino debiutas kine, bet ir pirmas Andriaus režisuotas vaidybinis filmas. Prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kuriamame filme „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ J. Jankevičius atlieka paskutinio romantiko žemėje ir nelabai vykusio stand-up komiko Beno vaidmenį. Jo personažas vos per septynias dienas desperatiškai bandys susigrąžinti didžiąją savo meilę. Kartu su komiku ir įvairių televizijos laidų bei projektų vedėju šiame filme vaidmenis atliks aktoriai Dainius Kazlauskas, Elžbieta Latėnaitė, Emilija Latėnaitė, Ainis Storpirštis ir kiti.

Nors J. Jankevičius nėra profesionalus aktorius ir šis filmas jo debiutas, tačiau režisierius A. Žiurauskas humoristui negaili komplimentų.

„Visi skeptikai, kurie galvoja, kad ką tas komikas ir laidų vedėjas gali suvaidinti – bus šoke. Šis komikas sukūrė tokį vaidmenį, kurio gali pavydėti dauguma profesionalų. Aišku, mes kiekvienu savo vaidmeniu turime įrodinėti, ar mes tam tinkami, bet aš galiu pasakyti, kad šiame filme Justinas buvo nuostabus“, - sakė A. Žiurauskas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų