• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Liepos 29 dieną Raudondvaryje įvyks didžiausias Lietuvos atlikėjų muzikos festivalis – „M.A.M.A. vasara 2023“. Šiais metais festivalis žada būti kaip niekad galingas ir atsinaujinęs.

Liepos 29 dieną Raudondvaryje įvyks didžiausias Lietuvos atlikėjų muzikos festivalis – „M.A.M.A. vasara 2023“. Šiais metais festivalis žada būti kaip niekad galingas ir atsinaujinęs.

REKLAMA

Daugybė valandų muzikos ir ryškiausi Lietuvos atlikėjai susiburs į vieną sceną, surengdami savo koncertus. Šiandien organizatoriai atskleidžia ir pirmuosius vardus, kuriuos susirinkę festivaliautojai išvys festivalio scenoje. 

Kiekvienais metais ryškiausių šalies atlikėjų koncertus vienoje vietoje suburiantis festivalis „M.A.M.A. vasara“ žada pasiūlyti kaip niekad stiprią ir įvairią programą, kurioje ryškiausių pastarųjų metų hitai ir didžiausius koncertus surengę šalies atlikėjai. 

Šiandien organizatoriai atskleidžia ir pirmuosius vardus, kurie taps didžiausio Lietuvos atlikėjų festivalio dalimi. Tiesa, jau greitai organizatoriai žada atskleisti ir daugiau vardų. 

REKLAMA
REKLAMA

Liepos 29 dieną Raudondvaryje savo koncertą surengs Natalija Bunkė.

Mažiau nei prieš savaitę didžiausią savo karjeros šou surengusi atlikėja tapo šių metų viena ryškiausių muzikos figūrų, kurią išgirsti nori tūkstančiai gerbėjų.

REKLAMA

Natalija festivalio „M.A.M.A. vasara“ scenoje žada surengti itin ryškų ir pilną garsiausių kūrinių pasirodymą. 

Natalija Bunkė ir Remis Retro – „Verta milijono“

Raudondvaryje savo pasirodymą surengs ir visai neseniai muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“ metų proveržiu tapusi atlikėja dj nevykele.

Jaunajai atlikėjai tai bus pirmasis festivalis, kuriame žada ne vieną kartą pakartoti ir ryškiausią savo hitą – „Aerobika“.

Taip pat klausytojų lauks ir naujausia atlikėjus kūryba. 

dj nevykele – „Aerobika“

Taip pat festivalio scenoje jau ne pirmą kartą išgirsti bus galima vieną ryškiausių šalies atlikėjų, be kurio neįsivaizduojamas joks festivalis, tai „žmogumi orkestru“ tituluojamas atlikėjas – Vidas Bareikis.

REKLAMA
REKLAMA

Kiekvieną kartą festivalio scenoje surengiantis įsimintiną pasirodymą atlikėjas žada nustebinti ir šį kartą. 

Vidas Bareikis – „Mona Liza“

Pirmąjį kartą festivalyje savo pasirodymą surengs ir šiuo metu itin populiarus atlikėjas, kurio dainas moka daugybė lietuvių, tai – Gabrielius Vagelis.

Išskirtinis atlikėjo balsas ir jausminga kūryba, susipins su elektroninės muzikos garsais bei festivalio svečiams padovanos užburiančias bei įsimenančias dainas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gabrielius Vagelis – „Man trūksta dienų“

Taip pat festivaliui „M.A.M.A. vasara“ specialiai iš Londono atvyks ir viena realiausių pretendenčių atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse laikoma – Beatrich.

Žinoma atlikėja žada surengti itin energingą ryškiausių savo dainų programą, kurioje išgirsime ir „Like a Movie“.

Beatrich – „Wishlist“

Festivalis „M.A.M.A. vasara“ įvyks jau liepos 29 dieną, Raudondvario dvare.

Bilietus platina Bilietai.lt. Bilietai į festivalį brangs kovo 1 dieną.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų