„Eurovizijos“ vilkas D. Montvydas davė patarimų Ievai: atskleidė, ar pats dar bandys sėkmę

Atlikėjas Donatas Montvydas (Donny Montell) didžiajame „Eurovizijos“ konkurse pasirodė net du kartus. Jis puikiai žino, kaip prikaustyti auditoriją bei patraukti žiūrovų dėmesį. Garsusis Donato salto dar dabar išlikęs „Eurovizijos“ gerbėjų atmintyje.

96

Gegužės 8 dieną pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje ant scenos lips Ieva Zasimauskaitė. Romantiška baladė sujaudino daugybę lietuvių, todėl kai kurie nė neabejoja Ievos sėkme.

„Kadangi du kartus važiavau į „Euroviziją“, žinau, kokie žmonės jai galėtų patarti, bet nesu visame tame procese, nesu jos komandoje, todėl šiuo atveju esu tik žiūrovas. Ji yra puiki, turi savo spalvą, braižą – Ieva yra profesionali atlikėja. Sunku pasakyti, ko jos pasirodyme galėtų trūkti, bet po pusfinalio, aš galbūt pastebėsiu, kas buvo neišpildyta, arba atvirkščiai“, – apie būsimą Ievos pasirodymą kalbėjo D. Montvydas.

(96 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donatas Montvydas prabilo apie Ievos Zasimauskaitės pasirodymą "Eurovizijoje"

Prieš keletą dienų Donatas atskleidė parašęs Ievai žinutę: „Bandžiau pasakyti, kad iš jos tikiuosi ne rezultato, o pamatyti tokią pozityvią ir šviesią, kokią mes ją pažįstame čia, Lietuvoje. Rašiau, kad ji nesistengtų kažkam kažką įrodyti ir pateisinti lietuvių lūkesčius, nes čia jau prasideda baimė nenuvilti lietuvių. Čia yra labai blogai. Turi egoistiškai galvoti ne apie Lietuvą ir ne apie būsimą rezultatą. Jeigu ji galvos, kokią vietą užims – ji neparodys savęs. Aš jai palinkėjau, kad mažiau galvotų apie tą rezultatą, o susikoncentruotų ties geru laiko praleidimu, ties nerealia patirtimi ir pozityvumu, kurį gauna ten. Nereikia mąstyti apie tai, ką kiti apie tave sako ir, ko iš tavęs tikisi.“

Kadangi daugelį Ievos gerbėjų sužavėjo jos finaliniame „Eurovizijos“ atrankų pasirodyme į sceną išėjęs Marius, žmonės tikisi, kad jų meilės istorija atsispindės ir didžiojoje konkurso scenoje.

„Jo išėjimas spinduliavo jų tarpusavio santykį. Jis atėjo, pabučiavo ir tai automatiškai leido žiūrovams suprasti, kad tai Ievos antroji pusė. Aš manau, net ir užsienyje, kur Marius bus nežinomas, viską gerai atlikus, žiūrovai supras, kaip reikia. Man sunku pasakyti, ar tai būtų geras, ar blogas sprendimas. Kartais, kai pats pateikimas būna jautrus ir gražus, viskas atrodo labai tinkama. Lietuvai tas buvo gerai.“

REKLAMA

Kadangi šių metų „Eurovizijoje“ vizualų nebus, Ieva neturės galimybės Europai parodyti sentimentalaus filmuko, kuriame buvo užfiksuoti jos tėvai, seneliai, bei jo mylimas vyras.


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2018-05-04 11:34:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmogus turėjo gražius juodus plaukus,o tos transformacijos sugadino išvaizdą..
Atsakyti
0

E
Ekspertas
2018-05-04 13:22:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sodo kaliausė...
Atsakyti
0

B
Bri
2018-05-04 22:45:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jopšikmat ka galvoja jo stilistas?????????
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų