„Eurovizijos“ pusfinalyje komisijos akį patraukė megztinis: nesusilaikę prabilo apie aprangą

Šį šeštadienio vakarą žiūrovus prie televizijos ekranų subūrė paskutinis nacionalinės „Eurovizijos“ atrankų pusfinalis. Šiandien paaiškės, kurie 4 atlikėjai keliaus į finalą, įvyksiantį vasario 23 dieną.

101

Kaip ir praėjusį kartą, taip ir šiandien čia pasirodys daugybė žinomų veidų, kuriuos pristatys laidos vedėjai Gabrielė Martirosianaitė ir Giedrius Masalkis.

(101 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 2-asis „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pusfinalis

Antrojo pusfinalio metu ant scenos lips Šarūnas Mačiulis, Aldegunda, Soliaris & Foreign Souls, Allen Chicco, Jurgis DID & Erica Jennings, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Jurijus, Monika Marija, Živilė Gedvilaitė, „Original copy“, Paola Hart ir „MaNNazz“.

Trečiasis šį vakarą pasirodė grupės „Poliaziruoti stiklai“ lyderis Š. Mačiulis. Jo daina privertė suklusti ne vieną.

Pirmasis komentaru pasidalijo kompozitorius Deivydas Zvonkus. „Na, didžiausią įspūdį paliko, kad buvo kiek pakoreguotas tekstas“, – nedaugžodžiavo jis.

Kiek daugiau pastebėjimų turėjo praėjusiais metais Ievai Zasimauskaitei dainą parašęs kompozitorius V. Bikus.

„Mes visi suprantame, kad muzika ir skambesys yra skonio reikalas. Vieniems patinka retro skambesys, kitiems – modernus. Mano manymu, ši daina – tai pradžiamokslis visiems rašantiems dainas, kaip reikia parašyti hitą. Dar priedainis neatėjo, bet mes jau žinome, kaip jis baigsis. Vadinasi, kad ji yra parašyta labai gerai. Be to, mums Giržadas griežtai neleido kalbėti apie aprangą, bet kur jūs tokį megztinį gavote?“ – susižavėjimo neslėpė jis.

„Po atrankos atsirado draugų, kurie man norėjo padėti apsirengti kitaip“, – atskleidė Š. Mačiulis sakydamas, kad kūrinys – dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus.

Visos pusfinalio akimirkos – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų