„Eurovizijos“ gerbėjai apstulbę: Ieva prieš 5 metus – beveik neatpažįstama

Su didžiausiu nekantrumu laukiant šio vakaro, kai didžiojoje „Eurovizijoje“ pasirodys ir Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė, žmones labiausiai domina visos naujienos, susijusios su šiuo konkursu.

111

Po pirmojo pusfinalio lažybų bendrovės Lietuvai prognozavo penktą vietą, po antro pusfinalio, situacija pasikeitė, mūsų naudai, mat anot ekspertų, antrojo pusfinalio pasirodymai šiek tiek nuvylė.

(111 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Socialiniame tinkle – Ievos pokyčiai: štai, kaip atrodė paauglystėje

Tiesa, daugelis užsienio komentatorių negaili gražių žodžių ir giria Ievos išvaizdą. Tiesa, socialiniuose tinkluose gana aktyvi mergina prieš kelerius metus buvo kitokia – iš viešinamų nuotraukų matyti, jog Ieva naudodavo daug daugiau makiažo. Todėl kai kuriose nuotraukose ji atrodo tiesiog neatpažįstama. 

Tačiau nesunku pastebėti, kad tiek tuomet, tiek dabar Ieva – nuostabiai graži.

Tautiečiai tiki, kad mūsų atlikėja gali iškovoti ketvirtą vietą, ir dauguma Ieva Zasimauskaite tiki, tačiau neslepia palaikantys ir kitų šalių atlikėjus.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ieva Zasimauskaitė neslėpė emocijų

Didelę gerbėjų armiją mūsų šalies atlikėja turi ir tarp savo religinės bendruomenės narių, kurie aktyviai atlikėją palaiko ne tik visoje Europoje, bet ir mūsų šalyje.

Ieva didžiajame Eurovizijos konkurse pasirodys ketvirta. Lažybininkai kol kas pergalę žadą charizmatiškajai Kipro atstovei. Izraelis ir Prancūzija taip pat patenka į numanomų nugalėtojų trejetuką.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų