„Eurovizijoje“ pateiktos aštuonios dainos žiūrovų teismui

Ketvirtadienio vakarą LRT didžiojoje studijoje buvo pristatytos pirmosios aštuonios dainos, pretenduojančios atstovauti Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje“ 2013-aisiais. Šeštadienį tiesioginiame LRT eteryje jas vertins žiūrovai.

Scenoje pasirodė Vudis ir Samanta Tina, kurie pristatė dainą „Hey chaki – mama“. Dainai muziką parašė pats Arvydas Martinėnas-Vudis, kuris muzikos pasaulyje išgarsėjo tuomet, kai tapo realybės šou „Kelias į žvaigždes“ dalyviu.

Norą atstovauti Lietuvai taip pat pareiškė ir Vincentas Linkevičius. Vaikinas jau pažįstamas iš projekto „Lietuvos balsas“. Jis sudainavo dainą „Dance the night“.

V. Linkevičius nebuvo vienintelis „Lietuvos balso“ dalyvis, kuris sumanė dalyvauti „Eurovizijoje“. Scenoje taip pat pasirodė Gabrielius Vagelis su daina „Sacrifice“, Valerija Iljinaitė su daina „Kate's morning at 10:08“, ir konkurso finalininkė Julija Jegorova, kuri atliko dainą „I'll carry you“.

Į sceną žengė ir nematyti veidai. Dainą pavadinimu „Call to you mum“ atliko scenos naujokė Ugnė Smile. Dainininkas Andrius Pojavis pristatė dainą „Something“.

Savo dainą intriguojančiu pavadinimu „Loreen“ žiūrovų teismui pateikė ir grupė „Saulės broliai“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų