Nors Lietuvos publika seniai apsisprendė, kad šiemet „Eurovizijoje“ mūsų šaliai atstovaus Sasha Son(g), iki šiol nežinia, ar išgirsime atlikėją dainuojantį gegužės 14-ąją vyksiančiame antrajame konkurso pusfinalyje.

Šią savaitę Rusijos žiniasklaida mirgėjo Sashos Son(g) nuotraukomis ir pasisakymais.

Vienu iš talentingiausių ir perspektyviausių šiemetinio konkurso dalyvių vadinamas dainininkas, kuriam apklausos pranašauja patekti į „Eurovizijos“ finalą, išsakė griežtą poziciją: jeigu nepavyks susitarti su renginio režisieriais, Lietuvos vėliavėle pažymėtas pasirodymas gali visai neįvykti.

Savo verdiktą atlikėjas ketina paskelbti rytoj, po dar vienos repeticijos didžiojoje scenoje.

Pasimokė iš klaidų

Šią savaitę į Maskvą, kur šiemet vyksta „Eurovizija“, nuvažiavusi Lietuvos delegacija jau pirmosiomis dienomis patyrė šaltą dušą: didžiulio renginio režisieriams neįtiko komandos atsivežta vaizdo medžiaga, kurią planuota panaudoti kaip dainą papildančią projekciją.

Anot „Eurovizijos“ koordinatoriaus Lietuvoje Jono Vilimo, vakar įvykęs pokalbis su konkurso atstovais buvęs konstruktyvus ir geranoriškas, tačiau „abi pusės pozicijų nepakeitė“.

„Jie atsisako naudoti mūsų vaizdo įrašą, tačiau pasiūlė keletą įdomių idėjų, - „Vakarų ekspresui“ sakė J. Vilimas. - Viskas bus matyti per gegužės 10-osios repeticiją.“ Tą pačią dieną vyks ir oficialus konkurso atidarymas.

REKLAMA

Žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kuriuose Sasha Son(g) nuogąstauja dėl šios padėties ir užsimena apie renginio organizatorių atsainumą Lietuvos atstovų atžvilgiu.

Esą konkrečių sceninių sprendimų, kurių pageidautų dainininkas ir jo komanda, šie aiškina negalintys daryti, kadangi tokio pat apšvietimo reikia prieš jį pasirodysiančiam graikui - nebe pirmą kartą konkurse šmėžuojančiam Sakiui Rouvui. „Užuot atsisakius savos vizijos ir pasirodžius blogai, geriau nepasirodyti visai“, - toks Sashos Son(g) pozicijos leitmotyvas.

J. Vilimas neskubėjo įvardyti susiklosčiusios situacijos kaip skandalingos ar išskirtinės. „Tokių pokalbių su organizatoriais būna kaskart, - apie užkulisinius reikalus pasakojo jis. - Svarbu tai, kad šįsyk iškart ėmėmės tiesioginių derybų aukščiausiu lygiu.“

Paklaustas, ar svarstyti dalyvavimą konkurse yra bendra visos Lietuvos delegacijos, ar paties atlikėjo ir jo atstovų pozicija, J. Vilimas sakė negalintis šito komentuoti.

Pokalbininko teigimu, vyriausiasis režisierius negailėjo pagyrimų Sashos Son(g) dainai. „Tačiau tai, kaip jis ir mes matome sceninę pasirodymo versiją, gerokai skiriasi“, - sakė koordinatorius.

Anot J. Vilimo, šis konkursas daugeliu požiūrių pranoksta ankstesnius, tačiau organizacinių nesklandumų pasitaiko visuomet.

Verda visą parą

Tuo metu „Eurovizijos“ mašina jau įsilingavo - iki konkurso starto beliko vos kelios dienos. Anot klaipėdietės Natalijos, kuri jau pusę metų dirba Maskvoje renginių vadybininke ir yra arti konkurso epicentro, jo gyvenimas verda dieną naktį.

Sporto komplekse „Olimpijskij“, kuriame vyks šiemetinis konkursas, verda repeticijos. Renginio vieta - erdviausia ligšiolinėje „Eurovizijos“ istorijoje: čia telpa 25 tūkst. žiūrovų.

Specialiai įvairiems renginiams ir dalyvių vakarėliams, kuriais garsėja tarptautinis konkursas, atidaryti vadinamieji „Euronamai“. Linksmybės čia verda iki paryčių. Dalyvių, suvažiavusių iš 41 šalies, neskaitant pačios Rusijos, patogumui mieste tarp viešbučių, sporto arenos ir neformalių renginių bazės kursuoja specialūs autobusai su konkurso atributika.

REKLAMA

Tačiau organizatoriai jau išplatino oficialų pranešimą apie sukčiaujančius taksi vairuotojus: išradingieji vežėjai puošia savo automobilius konkurso logotipais bei užrašais „oficialus transportas“ ir veža užsieniečius už kainą, keliskart viršijančią įprastus tarifus.


Rašyti komentarą...
h
hm
2009-05-10 01:31:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galetu be video projekcijos atikti daina "We don't wanna put in!"
Atsakyti
0

B
Bomž
2009-05-10 14:25:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Girdėti, kad ----- nebeacisako.
Atsakyti
0

V
Vika
2009-05-10 16:33:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Mums didesniu įvykiu tapo Rusijos delegacijos spaudos konferencija.
Dainos autorius pasakė, kad dainos emociją sustiprins filmu, kurį parodys ekranuose.
Dabar jau aišku, kodėl atsisakyta rodyti mūsų vaizdo klipą. Juk idėja tokia pati. Rusija pasirodys tik finale, todėl negalima, kad žmonės pamatytų tokią pačią idėją."

...tai va, aisku kodel taip gavosi su tuo klipu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų